Wpis z mikrobloga

Czekałem jeden dzień dłużej, bo chciałem mieć dane z wczorajszego otwarcia na krypto
Minęły dwa tygodnie od ostatniej symulacji naszych portfeli. Czas na aktualizację, poprzednie wyniki tutaj
https://www.wykop.pl/wpis/34657211/minely-dwa-tygodnie-od-ostatniej-symulacji-naszych/

Dla przypomnienia o co we wszystkim chodzi:





Podsumowanie:

Sporo się ostatnio mówi o umacnianiu dolara a także o tym jak leci waluta np w Turcji, jako że mamy dość długi zakres symulacji postanowiłem dodać jeszcze wycenę PLN do dolara, euro oraz franka szwajcarskiego.

Ciągle widać że BTC trzyma się ładnie i mimo tylu spadków jest dobrze, co ciekawe robiąc analizy co dwa tygodnie coś często trafiam w dołki. Jest wiele teorii jeżeli chodzi o wycenę BTC i granicę 6000, wiele z nich jest tylko spekulacją i nie ma realnego pokrycia ale jak obserwujemy jest to granica która do tej pory zatrzymywała spadki. Jest takie powiedzenie że z każdym atakiem giną żołnierze, w tradingu często przekłada się to że im więcej razy dany poziom jest testowany tym większe prawdopodobieństwo jego złamania.

Koszyki z altami dalej leżą jest kilka ciekawostek między innymi koszyk 3 gdzie BCD zrobił 46% a DOGE 82,50% co i tak niewiele dało bo jesteśmy -28% ale na tle innych do przodu.

Jeżeli chodzi o spółki gamedev to mamy bardzo mocną korektę, i tak na papierowych zyskach z CDR straciliśmy prawie 18% od ostatniej wyceny. Podobnie na koszyku @szcz33pan który jeszcze dwa tygodnie temu dawał zysk 21,36% a obecnie jest -1,76%. Jednak to wszystko na papierze bo zakres symulacji mamy znaczni dłuższy niż obecne dwa miesiące


#bitcoin #kryptowaluty #pociagdozyskow
d.....y - Czekałem jeden dzień dłużej, bo chciałem mieć dane z wczorajszego otwarcia ...

źródło: comment_ZsYreCPxgUzqrYtJMteID0oBkWr7NTAJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz