Wpis z mikrobloga

Hej, pomocy - podpowiedzcie co kupic na pierwszego drona. Głównie chodzi o przyzwoite filmy/ zdjęcia, waga najlepiej poniżej 600g. Myślę że ogarnę i nie poleci w dal, bo nie chce mi się uczyc na małej zabawce za parę zł. Z tego co poczytałem idealny byłby dla mnie Spark ale tu nie chce wydac 2k jeśli okaże się że mnie to nie wciągnie i po 5 lotach pójdzie w szafę, celowałbym w Sparka jako drugiego jak złapię bakcyla - na przyszły sezon.
Co myślicie np o mjx bugs 5w?. Słaby gimbal ale cena dobra i jakośc nagrań wydaje się w miarę rozsądna... Bo Tello to już raczej zabawka...? Może coś innego, np "składanego" jak spark?
#drony #dji #dron
  • 8
  • Odpowiedz
@bugajm: Bierz Sparka, albo coś bardziej "popularnego", głównie chodzi o dostępność części zamiennych, oprogramowanie itp. Jeżeli będziesz czekał tydzień na śmigła, to na pewno rzucisz to w cholerę lub jak będziesz się męczył z obsługą programu.
1000zł to też nie jest mało jak za "noname" także lepiej rozważyć/dozbierać na Sparka, tym bardziej, że jakość nagrań na tą chwilę może Cię zadowalać, ale uwierz, że za chwilę będziesz się rozglądał za czymś
  • Odpowiedz
@bugajm: jeżeli chodzi o filmy i zdjęcia to oczywiście, że spark. Zwróć uwagę na to, że jak się nie spodoba to sparka bez problemu sprzedasz za te same pieniądze a bugsa tak średnio.
  • Odpowiedz
@Wu70: Fakt, Spark trzyma cenę na tyle że rzadko się "okazje" trafiają przy używanych - czyli tak jak się "obawiałem" - albo Spark albo nic :) Szkoda tylko że się na wiosnę nie zdecydowałem.
  • Odpowiedz