Wpis z mikrobloga

@kozacki_bojler: całe lata paliłem setki, parę miesięcy temu po jakimś melanżu, przepalony fajkami wziąłem sobie parę takich od ojca i później ograniczałem - dawałem ojcu hajs za paczkę, i brałem parę papierosów jak potrzebowałem. Na przykład szedłem do warsztatu na parę godzin i brałem tylko 3 papierosy i wiedziałem że muszę je sobie jakoś rozłożyć, zaletą slimów jest to że się je długo pali ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@kozacki_bojler: no ja palę od 15 lat xD Ale mam ziomków którzy zaczęli palić w wieku 20 i więcej lat, rekordziści to 27 i 28 :D ech, człowiek jest głupi :P. Ja na przykład nie lubię tych smakowych (mentoli nie mogę palić), ale te Ice Blasty kumpel pali i nie są takie złe. Myślałem ostatnio jak paliłem ze dwie paczki dziennie czy nie kupić sobie normalnych setek, ale zostałem przy tych,
  • Odpowiedz
@kozacki_bojler: no to klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako ciekawostkę dodam że pamiętam jak się kupowało (albo "załatwiało" xD) pierwsze paczki, to L&My były po 3.85, wchodziły Viceroye po 3.55 i nikt tego nie chciał palić (nie wiem który to mógł być, ale przynajmniej 2002, albo i później), L&My podrożały do 4.25 i chwilę tak było, potem 4.55 i potem dobrą chwilę kosztowały 4.85, a Vicki 4,25.
  • Odpowiedz