Wpis z mikrobloga

Ten cały shogun1978 wypowiedział się teraz o BuraczkuCebulaczku. Odpuściłby sobie, bo jego vlogi o USA są naprawdę fajnie, a takie nagadywanie na kogoś nie jest ani trochę ciekawe. Nawet jeśli mówi w superlatywach.

#kiciochplacze
  • 13
  • Odpowiedz
@bohemot44:

@kseon:

Teraz w komentarzach jest hejt na buraczka za to, że napisał, że zrobi filmik na temat shoguna. Dodał też, iż shogun strasznie #!$%@? w tym vlogu. I już grono oburzonych widzów ruszyło i zaczęło wyzywać buraczka od debili ;). Ja doskonale go rozumiem - shogun nie podał żadnych źródeł, linków NIC. To zwykłe pieprzenie jakiegoś gościa z internetu, który zdaje się nic sobie z tego nie robić. Najgorsze
  • Odpowiedz
@bohemot44: Dzienki. Przepraszam za chaotyczna wypowiedz, ale strasznie zmeczony dzisiaj jestem i nie chce mi sie myslec nad takimi #!$%@? jak ortografia czy interpunkcja ;)).
  • Odpowiedz
@ike1: A jak, miliony zarabiają, a mogli by oddać głodnym dzieciom z Etiopi. Albo napisać na wykopie, że dadzą kase każdemu kto wykopie. Oh wait..
  • Odpowiedz
@Gamemen: Nie chodziło mi o zarobki. Bardziej śmieszy mnie fakt, że większość vlogerów skupia wokół siebie masę tępych ludzi, którzy nie potrafią normalnie odpisać nawet na komentarz zawierający konstruktywną krytykę. Coś jak Korwin na swoim fejsie.
  • Odpowiedz
@ike1: Rozumiem o co Ci chodziło, ale debile byli i będą, przeraża mnie jednak, że jest ich tak wielu. Skoro nawet nie można spokojnie podyskutować, bo od razu ktoś na Ciebie naskakuje z tekstami, że "nie przeszedłeś jeszcze mutacji" to jest to poniżej jakiegoś poziomu. To chyba nawet nie podchodzi pod trolling, a zwykły debilizm.

@kseon: Kto tak robi? Vlogi i gejpleje to przecież dwie różne sprawy i nie znam
  • Odpowiedz