Wpis z mikrobloga

Niech jeszcze raz mi powie że katole nie wierzą w magię i amulety, to w twarz wyśmieję xD jeszcze pamiętna modlitwa o deszcz w Sejmie, #!$%@?, co za kraj

Relikwie trzeciego stopnia to przedmioty, które stały się relikwiami poprzez dotknięcie właściwych relikwii, pierwszego lub drugiego stopnia. Mogą to być na przykład rzeczy potarte o część ciała zmarłego świętego lub dotknięte przez samego świętego w trakcie życia.


Źródło pic rel
http://dewocjonalia-roza.pl/nowenna-do-swietej-teresy-relikwia-medalik-p-715.html

A tu wisienka na torcie xD jeśli właściciel specjalnie tę nazwę wybrał, to jest po prostu geniuszem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepszego sposobu na szkalowanie katoli nie ma, a jeszcze ci debile ci za to płacą ( ͡ ͜ʖ ͡)

http://www.sanderus.com.pl/

#bekazkatoli #gimboateizm #neuropa #4konserwy
Zajakiegrzechy - Niech jeszcze raz mi powie że katole nie wierzą w magię i amulety, t...

źródło: comment_Sa0g8p2vsDNJj3CUQnp35memndIyOBeM.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Tymczasem śmieją się z Korei Północnej, gdzie każdy przedmiot dotknięty przez Kim Ir Sena uważany jest za relikwie. Jednak między Polską a Koreą jest zasadnicza różnica a mianowicie taka, że Koreańczycy zostali zmuszeni do kultu jednostki, natomiast Polacy jako wolni ludzie mają możliwość wyboru.
  • Odpowiedz
@Za_jakie_grzechy: A czy można pójść o krok dalej i stworzyć relikwię stopnia czwartego dotykając relikwii trzeciego stopnia? Można by sobie wtedy zrobić w domowym zaciszu nieograniczone źródło magicznych itemków.
  • Odpowiedz
@Za_jakie_grzechy: papiez Franciszek szkaluje dewocjonalia i caly ten skomercjalizowany syf jest w pewnym sensie antyklerykałem i bardzo go szanuje jakby mogl to zaoralby ta cala mentalnie etiopska polske i zostawilby tylko gory i morze z paroma jeziorami pomiedzy a tak to wszystko zaorac parkingi porobic moze by sie wam w glowach poukladalo
  • Odpowiedz
Moja teściowa korzysta z usług Magika 50 za godzinę I innego słynnego magika od medycyny alternatywnej że Szczecina za 200 zl na 30 min ładuje brzuch usuwając bakterie A #!$%@? do kościoła co niedzielę #!$%@? #!$%@?
  • Odpowiedz