Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: dzisiaj szłam z mamą przez centrum handlowe i szła jakaś 40-letnia kobieta w takich klapkach, tylko to futro było takie bardziej odstrzelone, jak z jakiegoś naćpanego jeżozwierza

mina mojej matki jak spojrzała na te laczki była #!$%@? bezcenna (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@ataeB: dobra, jestem w stanie zaakceptować estetykę takiego klapka jako obuwia domowego, chociaż mi się osobiście nie podobają, ale szanuję za róż ʕʔ
  • Odpowiedz
@blondedude nosza je z tego samego powodu, dla ktorego inne rozowe noszą gladiatorki i wygladaja jakby mialy szynke zamiast lydki


nie rozumiem nad czym tu dyskutowac oprocz tego ze 2018 i ktos daje #!$%@? w czym kto chodzi
  • Odpowiedz
@xleph: ale czego nie rozumiesz? "Nie rozumiesz nad czym dyskutować" wartościuje Twoją ocenę negatywnie, uważasz, że nie powinno się rozmawiać o gustach. Ja uważam, że jeśli mam ochotę podyskutować o futrzanych klapkach, to mogę, jeśli Ty nie chcesz, to nie dyskutuj, proste
  • Odpowiedz
@blondedude ja uwazam ze nie masz argumentow po prostu
jakbys chciala dyskutowac to bys odpowiedziala normalnie. otwierasz dyskusje, ja Ci odpowiadam, a Ty zamiast pokazać, że mozna dalej dyskutowac (podawac argumenty dlaczego jeden poglad jest prawdopodobnie lepszy od drugiego i moze przekonać druga stronę do zmiany swojego zdania) to się pytasz po co odpowiadam - a przeciez wymiana poglądów to glowny cel dyskusji XD
a tu jest odpowiedz na pytanie i koniec
  • Odpowiedz
@xleph: No jeśli uważasz, ze w dyskusji na temat FUTRZANYCH KLAPKÓW ktoś będzie próbował przekonać drugą stronę do swojej racji i któryś argument jest najlepszy, to myśle, ze czas zakończyć tą wymianę zdań xD
  • Odpowiedz
  • 0
@blondedude
Dwa dni temu w podobnych ale w innym kolorze, coś jak brudny róż, weszła laska do siłowni. W spodenkach krótkich bo gorąc, torba z ciuchami i te laczki z futrem w kolorze brudne go różu. Wyglądała jakby z łóżka wstała i szła do łazienki.
  • Odpowiedz