Wpis z mikrobloga

1400 zł za stype xD kiedyś 2cznik miał zleceniodawców. 15 zl masz kundlu i zeruj piesku a teraz fanow ma.... a On nic nie musi robić by doić frajerów. Sam bym nie robił przypalowych streamów. Część yt czatu też tu przyszła...jakim trzeba być człowiekiem żeby nazywac 2cznika obłudnika słowami "Dana". Tfuu #danielmagical
  • 5
  • Odpowiedz
@tenportaltodno: Miałem ochotę napisać to samo ale zaraz by był spam jak to mnie dupa boli. No boli bo hajs leci a stypa jak była tak jest, niech i dostaje po 1000 w donejcie ale niech robi jakieś akcje jak to było kiedyś gdzie wysłałeś 20zł i Daniel robił świecę itp.
  • Odpowiedz
@tenportaltodno: Prawda. Było czuć że te streamy sprawiały mu radość. A teraz co? Z każdym kolejnym miesiącem jest coraz mniej tych wszystkich akcji, coraz więcej stopowania itd. A to wszystko dlatego że za bardzo go rozpieściliśmy. Już nie raz to pisałem: pokazaliśmy że hajs mu wpada nawet jak jest stypa i już po ptokach, będzie coraz gorzej. Jedyna opcja według mnie to odciąć go od donejtów ale to nie wypali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tenportaltodno: @endriu1307:
Ale przecież po nim od razu było widać, że jest takim człowiekiem jak teraz.
Ludzie są bardzo naiwni, że tego nie czuli.

Pamiętam kiedyś tę jego panikę w oczach, w nocy, jak pierwszy raz ktoś rozkminił jak wysłać filmik z YouTube w donejcie.
Grubas musiał wyłączyć donejty, żeby ktoś mu #!$%@? nie wysłał.
I tak siedział zawieszony, z paniką w oczach, co on teraz pocznie jak
  • Odpowiedz