Wpis z mikrobloga

Zrób zakupy na Bricklinku w Kalais BrickShop w ten weekend 11-12.08.2018 za minimum 100zł, wpisz w notce do zamówienia "Kalais10", a dostaniesz rabat na 10%. Działa na klocki, minifigurki i zestawy!

Link do sklepu:
https://store.bricklink.com/Kalais

Wiem, że niektórzy mają problemy z obsługą bricklinka, więc jak macie jakieś pytania do piszcie tutaj, postaram się pomóc.

Od razu odpowiem na najczęściej pojawiające się pytania:
- bricklink to głównie kupowanie pojedynczych, konkretnych klocków. Jest tam wielu sprzedawców z całego świata.
- Kalais BrickShop to polski sklep i polska firma
- w asortymencie tylko nowe i oryginalne klocki LEGO
- wysyłka z PL (do wyboru - polecone, kurier, paczkomat, odbiór osobisty - Wawa)
- płatność zwykłym przelewem w PLN

#lego #legodeals
Kalais - Zrób zakupy na Bricklinku w Kalais BrickShop w ten weekend 11-12.08.2018 za ...

źródło: comment_EnCUg1iYlqrQ01ZBCBsuaSMqnaU08qXL.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Kalais: Zawsze mnie zastanawia czemu ceny u niektorych sprzedajacych sa tak #!$%@? wysokie... To samo jest taki sprzedawca z Portugalii, ktory ma chyba 5krotnie wieksze ceny niz reszta rynku. Za zwykle panele wolasz sobie 7 zl podczas gdy mozna je kupic luzno po 50 groszy albo i mniej. Zenada xD
  • Odpowiedz
@adisont2009: Ktore panele? Podasz konkretny przyklad? Generalnie ceny ustalam na podstawie realnej ceny sredniej ze sprzedazy z pol roku. Ceny sie zmieniaja z miesiaca na miesiac i przy tysiacach czesci nie mozliwe jest wszystko sledzic na biezaco. Przez to czasem cos moze pozostac w wysokiej cenie, ale tez dziala to w druga strone. Czasem czesci zostaja tanie gdy rynkowo ida do gory.

Co do roznic w cenie miedzy sprzedawcami to
  • Odpowiedz
@Kalais: chociazby Black Technic, Panel Plate 3 x 11 x 1 - rowno 7 zl, podczas gdy najtanszy polski sklep, ktory ma ten kolor panelu, sprzedaje go po 1,45 zl. Nie mam zamiaru dyktowac, kto po ile ma sprzedawac dany klocek, ale zawsze mnie to nurtowalo - czemu trafiaja sie sprzedawcy, ktorzy maja w sklepie klocki po cenach nawet 10-15 razy wiekszych od najnizszej ceny lub nawet sredniej.
  • Odpowiedz
@adisont2009: Dzięki za info. Nie wiem czy czytałeś moją wcześniejszą odpowiedź, ale jak Cię cały czas nurtują te różnice w cenach to zerknij. Masz tam właściwie wszystkie odpowiedzi.

Tak dokładnie było też w przypadku tego panelu. Jak go wystawiałem chodził po 8-9 zł (widać w price guide że ludzie nadal go kupują po 7-10zł). Ale ceny średnie poszły w dół, ja nie zauważyłem, bo ciężko trzymać rękę na pulsie tysięcy
  • Odpowiedz