Wpis z mikrobloga

mirki,
polećcie proszę sposób na ogarnięcie wypożyczenia auta na #majorka (a właściwie płatności za nie).
wypożyczalnie które znajduję w porównywarkach cen online żądają kart kredytowych (a za bardzo nie ma kart kredytowych w euro na polskim rynku).
najlepiej byłoby gdybyście polecili takie które nie będę miały problemu z przyjęciem #revolut lub polecili alternatywy

#podroze #wakacje #hiszpania
  • 7
@dobre_zielone: Wypożyczalnie aut o jest jeden z niewielu bastionów, gdzie często musi być karta kredytowa, bo debetowa nie przejdzie. W przypadku rezerwacji online sprawdzane są numery BIN - one wskazują rodzaj karty, a w przypadku rezerwacji na miejscu, osoba sprawdza, czy karta jest Debit/Prepaid/Credit po napisie na karcie, ewentualnie jak nie ma takiego napisu na karcie to po jej wypukłości - dlatego kiedyś udawało się rezerwować przy użyciu wypukłej karty debetowej
@dobre_zielone: miałem już w Grecji przypadek w którym po przedpłacie online miałem dopłacić na miejscu resztę kwoty i ze względu na brak kredytówki zostałem bez auta :(
@qbek: hiperrentacar - nie trzeba kredytowej, nie pobieraja depozytu, tanie samochodu z full ubezpieczeniem.
Jedyny minus to taki ze po przylodzie zabieraja cie swoim busem na parking gdzietrzymaja samochody bo nie maja biura na lotnisku, jedzie sie jakies 5 min.