Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki spod #webdev #ui #ux #webdesign czy podczas robienia stron nadal używa sie strategii Photoshop>cięcie i kodowanie ? Czy jest to może przestarzała opcja i wszyscy lecą na sketchu/Adobe XD ?

Druga cześć pytania to czy budowanie stron ma wg was przyszłość, czy może wszystko skończy sie na kreatorach typu wix i stronach fb/insta ? Ostatnio mam rozkmine czy robienie stronek dla januszy (wizytowkowe www) ma w ogole sens i przyszłość, znowu bardziej zaawansowane strony i spa dla firm są chyba grubszym tematem i samemu człowiek tego nie ogarnie (nie lubię klimatów korpo)

Jakie macie zdanie na powyższe ?
  • 4
@uwielbiamnalesniki: Moje zdanie brzmi - póki jest popyt, będzie podaż. Skoro ludzie chcą takie strony-wizytówki (sam swego czasu robiłem prostą, statyczną stronę dla ortodonty, dla salonu fryzjerskiego, dla firmy zajmującej się kamieniarstwem), to będą szukali kogoś, kto to zrobi. W większości przypadków - po kosztach, więc nie ma co liczyć na umowy :) Profesjonalne budowanie stron to raczej nie zadanie dla jednej osoby (chyba, że potrafi skryptować i jest dobrym grafikiem,
@zamak: @jakis_login: jeśli chodzi o popsucie rynku to coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze ludzie nie potrzebują #!$%@? stronek bo i tak są zadowoleni z szablonów na themeforst albo co gorsza darmowych motywów Wordpress, dodatkowe funkcjonalności to często pomysły z dupy które nie są potem używane na stronie i w efekcie cała działalność i tak opiera sie na fejsie bo tam kontakt z klientem jest najkrótszy, coraz cześciej widzę