Wpis z mikrobloga

Zostało mi kilka breloków z #trailerparkboys (można je jeszcze znaleźć pod tagiem #kiciochszyje). Chciałabym w sierpniu rozdać je mirkom. Niestety prawa autorskie mnie dopadły i właściciele praw do TPB usuwają moje breloki skąd tylko się da, nawet jeśli są w formie fanartu. Dlatego mirki - zarzucicie pomysłem jak takie rozdajo przeprowadzić bez wrzucenia ich fotki? (ʘʘ) I czy w ogóle ktoś by chciał te breloki przytulić? #kiciochparty

  • 113
  • Odpowiedz
  • 0
@Multigatawny: I tak i nie, sprzedawałam je na początku na Etsy, zostały usunięte na ich prośbę - mieli do tego prawo i nie mam nic przeciwko.
Zrobiło mi się jedynie trochę smutno jak usunęli mi je także z instagrama, gdzie ich nie sprzedawałam - tam po prostu wrzucam swoje prace. No ale pewnie byli wkurzeni po etsy i nie mieli pewności czy nimi na lewo nie handluje więc usuwają skąd tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@ruszcz: Nie no, nie bawie się w sprzedaż poza Etsy :) Poza tym ceny mam wygórowane bo mi się nie opłaca taniej sprzedawać a na zachód są ok. Mnie by nie było stać na siebie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Michian484: Chciałam zrobić całą kolekcję z różnymi bohaterami z TPB ale nie bardzo jest to dla mnie teraz opłacalne - projekt, testowe szycie itp to dla mnie kilka godzin/dni roboty, szkoda mi czasu na coś, na czym nie zarobię i czego nawet nie mogę udostępnić :)
  • Odpowiedz