Wpis z mikrobloga

  • 731
Wystawiłem na #olx przedmiot do oddania za darmo. Ze względu na rozmiar w opisie zaznaczyłem wyraźnie że w grę wchodzi tylko odbiór osobisty. Zgadnijcie o co każdy pyta? ( _)

#januszeolx #zalesie
  • 69
  • Odpowiedz
@tsavke: ludzie naprawdę nie mają wstydu, masz poświęcić swój czas, siły, zapakować to w swój samochód i zawieźć januszowi pod dom i zarobić na tym nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na olx wkurzają mnie jeszcze buraki, co nie napisza dzień dobry.witam bla bla tylko wysyłają jeden wyraz "REZERWUJĘ", to takim tylko odpisuje, że mogą sobie kibel w domu zarezerwować na sranie co najwyżej. I nieśmiertelne wymiany(ʘ
  • Odpowiedz
Nie chcę pieniędzy, bo to przedmiot który najpierw używałem, a potem leżał w skrytce przez 6 lat. Normalnie bym wyrzucił, ale pomyślałem że się jeszcze komuś przyda.


@bori: Tu nie chodzi o zarobek, a o pozbycie się roszczeniowców. Symboliczna kwota powoduje, że zgłaszają się tylko naprawdę chętni. Nawet finalnie nie musisz brać tych pieniędzy, gdy już przyjadą odebrać, ale musi być dla kupującego widoczna wizja "trzeba coś zapłacić", by nie musieć
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@ms93 I masz niestety rację, ale najgorsze jest to, że nawet jak dam jakąś niską cenę, to i tak za chwilę pojawi się jakaś "panda", a po tym "mam chorom curkem, proszem mnie przywieść"
  • Odpowiedz
@bori: Pojawi sie moze jedna. Po prostu nie bedzie wyswietlalo sie w kategorii "za darmo". Ustaw cenę 20zł, a w opisie napisz ze za darmo. Będziesz miał kontakt tylko z normalnymi ludzmi
  • Odpowiedz
@bori standard. Trzeba wyraźnie napisać "nie wysyłam za pobraniem ani przedpłatą, nie mam czasu iść na pocztę" itp. Przestają pisać. Ale ja zrobiłem inne doświadczenie. Kiedyś zamówiłem różowej 2 etui z Chin, źle sprawdziłem model telefonu, przyszło, nie pasuje. Trudno, olx, oddam za darmo. Ciągle telefony, czy wyśle, czy aktualne, po ile wysyłka. W końcu ktoś pofatygował się osobiście, poszło. Następnym razem miałem gry do oddania. Dałem cenę 5zł, w opisie że
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@kamilspl Z mojego dotychczasowego doświadczenia wiem, że dużo osób ogranicza się tylko do czytania tytułów, i to nie zawsze całych ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kiedyś wystawiłem zepsutego laptopa, z wyraźnym zaznaczeniem w tytule i opisie że nie działa, to miałem kilka telefonów w których pytali się mnie czy jest w pełni sprawny.
  • Odpowiedz
@ms93: "Nawet finalnie nie musisz brać tych pieniędzy, gdy już przyjadą odebrać, ale musi być dla kupującego widoczna wizja "trzeba coś zapłacić", by nie musieć się użerać z patologią. "

A potem jak inni usłyszą o tym to będą spamować oferty za 1-20zł i oczekiwać za darmo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz