Wpis z mikrobloga

Robię sobie wyzwanie aby ukończyć każdą grę na Steamie jaką posiadam i przez ten okres nie dokupić nic nowego. Chciałem iść po kolei listy ale wolę wybierać sobie losowo aby nie grać w dwa te same gatunki pod rząd. Dziś skończyłem RE Revelations 2, siermięga za duża. Gra zabiła we mnie radość z grania. Kolejne jest The Surge, potem Project Cars 2. Z listy wykreśliłem też gry, które już dawniej przeszedłem albo są to gry stricte multi lub gry bez końca. Mam też pewne ustalone zasady:
- jeśli gra jest strasznie #!$%@?, to mogę pobrać trainer aby się nie męczyć
- grę pominę jeśli nie da się jej odpalić
- nie ogrywam dodatków (wyjątkiem będzie Evil Within, bo tam mam dodatek zaczęty).
- liczy się tylko przejście fabuły bez męczenia trybów typu Raid, multi, survival etc.
Jak kto chce może paczeć pod tag #graniewkolorze - będe opisywać jak mi idzie. Póki co ukończonych/wykreślonych jest 35 gier na 110. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #pc #steam #pcmasterrace
ciemny_kolor - Robię sobie wyzwanie aby ukończyć każdą grę na Steamie jaką posiadam i...

źródło: comment_KdAmZ0vskkDnwd0LZIDUy8y4LDh3DL7M.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: próbowałem... Działa na miesiąc, a potem jeb bundle jedno, drugie i trzecie ciekawe, to szkoda nie kupić. Do tego tak jak teraz wyprzedaże letnie... (°°

Muszę w końcu zacząć oszczędzać na auto, to już będzie jakaś konkretna motywacja :P
  • Odpowiedz
@Radziox: Nigdy nie kupiłem bundla po to, żeby podbić licznik posiadanych gier. Aktywuję tylko te tytuły, które rzeczywiście mogą mnie zainteresować nawet w minimalnym stopniu. A z racji tego, że moje growe zainteresowania są obszerne, bo łykam przygodówki, platformówki, RPG Makerówki, horrory czy visual novelki, to moja biblioteka rozrasta się w zastraszającym tempie.
  • Odpowiedz
@Rewowler_Ocelot: już zrobiłem. Zobaczymy jak mi pójdzie. Gram teraz w The Surge, które będe przerywać innymi grami, bo Dark Soulsowa budowa wydłuża strasznie grę, a nie chce też lecieć zbytnio na pałę i ginąć co kilkanaście minut.
  • Odpowiedz