Wpis z mikrobloga

Potrzebuje przelewać pieniądze z #paypal (z konta podpiętego do paypala) na konto/kartę #revolut , jak to ogarnąć?
Mam konto w niemieckim banku, który z dnia na dzień stwierdził, że nie można wykonywać przelewów do banków innych niż niemieckie, bo #!$%@? tak. W tym momencie, żeby wymienić euro na złotówki kombinuję: przelewam euro na niemieckie konto znajomego, on przelewa mi je na kantor w aliorze (kantor jest mojego ojca), sprzedaje euro i dopiero przelewam złotówki na swoje polskie konto. Pomyślałem, że podpiął bym revoluta pod payala, wypłacał euro na revoluta i już na nim wymiana na plny. Tylko czy da się tak zrobić?
#banki #waluty #bankowosc
  • 9
  • Odpowiedz
Potrzebuje przelewać pieniądze z #paypal (z konta podpiętego do paypala) na konto/kartę #revolut , jak to ogarnąć?


@swital: Nie ma takiej możliwości. Musiałbyś mieć konto PayPal zarejestrowane w UK i wysyłać funty, licząc się z niekorzystnym przewalutowaniem PayPala.
Jeżeli masz kartę do tego konta to dodaj ją Revoluta. Jeżeli nie to zmień bank lub zainteresuj się N26.
  • Odpowiedz
@swital: No to zainteresuj się właśnie N26. Bardziej nowoczesnego banku w Niemczech chyba nie znajdziesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i będziesz mógł z obecnego konta przelać na N26, a kartę z N26 dodać do Revoluta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz