Wpis z mikrobloga

@dm0wsk1 @Jakwchlewie: ^ polecam @MobileVikingsPL. 15GB kumulującego się neta, wszystko no limit, możliwość autodoładowań z konta bankowego. Zamawiasz starter przez neta, rejestrujesz na necie i potem tylko idziesz na chwilę do Play, by dokończyć formalności (muszą sprawdzić zgodność danych) i bujasz się na najlepszej łajbie. Jeśli się zdecydujecie to napiszcie po refa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakwchlewie: cykliczna tzn że sama się odnawia co 31 dni o ile masz kasę na koncie. Środki są ważne rok o ile nie zapomnisz włączyć rwk (rok ważności konta). Zablokować Ci mogą co najwyżej dzwonienie jesli usługa się nie odnowi. Polecam aplikacje mój orange w której wszystko możesz sobie poustawiać(to i wiele innych).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jakwchlewie: co do Orange to nie jestem pewien, bo play podobno renegocjuje umowę, także nie mogę zapewnić. Mam na automatyczne szukanie sieci i przy okazji mam drugi starter z Plusa. Przejechałem kilkaset km ostatnio i Mobile Vikings miał zasięg częściej niż Play. Tyle mogę powiedzieć nt. Zasięgu
  • Odpowiedz