Wpis z mikrobloga

@lekkonieobecny: Jestem naiwny? gram sobie za jakiś bonus startowy z fortuny i mam z tego zabawę. Gosciu sobie typuje, ma dobrą skuteczność i się tym dzieli. Mam czekać aż da 1000 typów? ile to potrwa, 3 lata?
@lekkonieobecny: przyjmuję definicję gry hazardowej, która jest zawarta w ustawie o grach hazardowych. Grami hazardowymi są m.in. zakłady wzajemne. Jako uczestnik takich gier (a twierdzisz że jest to Twoje źródło zarobku, w co wierzę i szanuję) możesz być określany mianem hazardzisty i nie jest to określenie obraźliwe.
@lekkonieobecny kolego, widze ze chyba nie do konca rozumiesz mechanizm dzialania serwisow internetowych. Po pierwsze - tworzy je grupa ludzi, wiec rzucanie jakichs wyzwan jest dosc smieszne, bo komu Ty je wlasciwie rzucasz? 10 osobom?( ͡º ͜ʖ͡º) Serwisom podajacym prognoze pogody wbijasz na fanpage i sie chcesz zakladac, ze w ciagu 5 lat sie pomyla tyle i tyle razy? Albo Mirkom wrzucajacym screeny z inwestycji w bitcoin
@lekkonieobecny: Zauważyłem, że faworyzowana jest tutaj Fortuna, ale dopóki typy są skuteczne i gra się za grosze to tylko zyskujemy. Poza tym nie mieści mi się w głowie, że można myśleć, że wzbogacę się grając cudzymi typami nie mając o tym żadnego pojęcia. Wartość oczekiwana zawsze jest tutaj ustawiona na korzyść buka i w długim okresie można liczyć tylko na stratę, a do tego podatek robi swoje. Po prostu taka dodatkowa
@#!$%@? kursy z Fortuny podawane sa dosc czesto ze wzgledu na mozliwosc gry bez podatku podczas mistrzostw :)

@lekkonieobecny odnieslismy sie w dosc dlugiej wypowiedzi, jesli jej nie widzisz, to nie jestesmy w stanie na to nic poradzic :) jezeli masz ludzi za debili i chcesz im wyjasniac, ze w bukmacherce regularnie wygrywac jest sto razy trudniej niz regularnie przegrywac , to prosze bardzo, wyjasniaj dalej. Tylko, ze oni to wiedza :)
@lekkonieobecny nikt nie stara Ci sie udowownic, ze po 1000 typow bedzie na plus, czy na minus. Wrzucamy tylko co jakis czas typy, ktore sa jednym z elementow naszego dopiero startujacego serwisu i tyle, nic wiecej. Nikt nie kreauje sie na zawodowca, ani nie zacheca do traktowania bukmacherki w ten sposob - kierujemy swoje tresci do graczy REKREACYJNYCH, nie trzeba Ci chyba tlumaczyc czym takowi roznia sie od pro. Beda miesiecznie 5
@lekkonieobecny wrzucam sobie typ za 20 zł i oglądam sobie mecz przy piwku, strzela sovir khazri który wytypował typeria i mam mega radoche za 20 zł. Gdzie tu są jakieś longruny jak po mistrzostwach pewnie gro osób z tagu przestanie stawiać, w przeciwieństwie do Ciebie skoro z tego żyjesz. To po co się czepiasz? Prowadzisz merytoryczna dyskusję a mirki i tak mają to w dupie, bo z tych typów maja fun. I