Wpis z mikrobloga

#apple #iphone #iphone8 #iphonex

Japkomirki, mój iPhone 6s zmarł po latach służby, i stoję przed dylematem.

Stać mnie na iPhone X ale... #!$%@? on jest obrzydliwy z tym #!$%@? na górze ekranu, generalnie NJE CHCEM, plus zamiast touch id jest ryj id, a ja z moją brodą to pewnie będę miał solidne problemy xD

Stąd moje pytanie: Czy lepiej jest sobie kupić ósemkę (względnie ósemkę plus), czy iPhone X ma jakieś #!$%@? ficzery które sprawiają że O BORZE JEST ON 100000000x lepszy od iPhone 8?

jestem póki co nastawiony na 8 plus.
  • 9
@dziki:
Na moje oko Ty chcesz X ale boisz się oderwać od dobrze Ci znanej linii którą zapoczątkowała 6... Boisz się zrobić ten krok nie dość że w przód to jeszcze i w lewo. Znana linia zaokrąglonych rogów i połączenia szkła z aluminium... Prostokątny ekran i okrągłe TouchID... A tu wchodzi takie nowe, takie inne, które teraz ginie w morzu podobnych smartfonów...
Tak, ciężki czas nastał dla fanów jabłka jeśli chodzi
@dziki: Wczoraj właśnie miałem w ręku iPhone 8 Plus i porównywałem go do swojego X'a.
Jeżeli chodzi o ekrany to bardzo podobne wizualnie (5,5" vs 5,8") w X jest wyższy i minimalnie węższy za to w 8 Plus jest niższy przez co sprawia wrażenie szerszego niż w rzeczywistości, X to 18:9 (2:1) a 8 Plus to tradycyjne 16:9.
Jeżeli chodzi o same ekrany to dużo lepiej prezentuje się ten w X,