Wpis z mikrobloga

Więc gram Austrią na hardzie i trafiły mi się trzy unie personalne a są to: Węgry, Czechy i Brandenburgia. Problem pojawia się z Imperial authority. Pamiętam że kiedyś istniała mocna kara za kontrolowanie elektorów ale nie moge jej znaleść. Może też mi ktoś powiedzieć jak podbić to imperial uthority. Mam pierwszą idee Austrii i staram sie wyzwalać prowincje ale to mało daje. Mogę też dodawać prowincje które podbije ale mam trochę AE po tym jak robiłem ''Reign in northern Italy''.
#eu4 i trochę też #chwalesie
fdlg_ - Więc gram Austrią na hardzie i trafiły mi się trzy unie personalne a są to: W...

źródło: comment_ZSuODtYQWYrdum353lz3GqJResNOcalG.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@fdlg_: kara jest za zwasalizowanie elektora.

Teraz musisz cisnąć na Burgundian inheritance i ew. PU z Kastylią. Również Dania posiada jedną prowincję z HRE.
  • Odpowiedz
No akurat będę wypowiadał wojnie Burgundii chociaż nie wiem czy już jest za późno bo mam koniec roku 1489. Ale jak coś to wyzwolę prowincje i coś dla siebie wezmę. Pozatym wybuchła reformacja. W Danii... która ma sojusz z Moskwą. Gdzie Moskwa to też mój sojusznik. Nie wiem co robić bo moim zadaniem jest stłumić tą reformację ale nie wiem jak.
  • Odpowiedz