Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, ze zwycięzcą ostatniego #rozdajo urwał się kontakt, dlatego robię je ponownie :)

Na moje pierwsze #rozdajo poświęcam zestaw moich starych gierek, które pewnie niedługo marnie by u mnie skończyły, ale może ktoś je jeszcze raz #zadarmo przejdzie. Proszę tu nie wybrzydzać, jak ktoś nie chce niech nie plusuje i kropka. (na Mirko sporo #gownorozdajo i innego spamu gorszego niż to)

Zestaw 8 gier PC wymienionych niżej (widoczne na zdjęciu):

HIRED TEAM
SUBMARINE TITANS
END OF TWILIGHT
KURCZE PIECZONE
OLIMPIJSKIE ZMAGANIA
EUROMAN
BEAT UP A MILLIONAIRE
Swedish Toring Car Championship (oryginalna płytka się zagubiła, na szczęście zrobiłem wcześniej kopię - pewnie pożyczałem komuś i spodziewałem się, że może nie wrócić :( )

Najważniejsze ZASADY:

1. ZWYCIĘZCA POKRYWA KOSZT WYSYŁKI - jeśli nie chcesz nie plusuj
1.1 wysyłka możliwa jedynie Paczkomatem (koszt 11,50 zł)
1.2 na wpłatę za wysyłkę czekam do jutra do godz. 11 (jak nie otrzymam wykonuję ponowne losowanie) - mam konta PayPal, Millenium, PKO
2. losowanie wśród plusujących ten wpis dzisiaj o 15:30
3. zielonki BIORO udział

Aby gry działały na obecnie używanych systemach może być konieczne uruchomienie ich w trybie zgodności. Gry mają swoje lata i sorki, ale nie odpowiadam za nie spełnienie wymagań systemowych do uruchomienia gier. ¯_(ツ)_/¯

BARDZO PROSZĘ O POWAŻNE TRAKTOWANIE PLUSÓW i plusowanie tylko przez osoby, które chcą wygrać te gry i są gotowe zapłacić za przesyłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BaZyL4 - Cześć Mirki, ze zwycięzcą ostatniego #rozdajo urwał się kontakt, dlatego rob...

źródło: comment_OBUbxCaGiODrFYjDczKsfscLfYUA3nmv.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz