Wpis z mikrobloga

@Legendowsky kurła, jako obrońca prawie w każdym meczu wybija piłkę na wykroku z nożyc czy przewrotki. To element gry, może gola nie strzeli ale nie raz wybijał piłkę ze swojego pola karnego przewrotką. Siatkonoga to naprawdę istotny element każdego treningu, tak jak i gra w dziadka znana z podwórka. W polu karnym piłka nie chodzi jak po sznurku i często przypadkowo się odbija i trzeba ją wybić, przejąć czy wypieprzyć za
  • Odpowiedz
@kajdikajdi: Ja nie kwestionuje tego, że siatkonoga, czy gra w dziada są #!$%@?, tylko to, że specjalne #!$%@? się na plecy z ponad metra jest normalne.
Prawie w każdym meczu? No chyba nie xD pokaż mi takie wybicie w jakimś z ostatnich 10 meczy repry/ monaco ;)
  • Odpowiedz
@kajdikajdi: Oh, gdyby robił je co mecz to by było co wysyłać, prawda? ;)
Nie robi ich bo wbrew pozorom nie ma na to okazji, a ćwiczenie przewrotek w kadrze jest od samego początku nawalki, dwa lata temu przed euro tez je napieprzali ;)
  • Odpowiedz
@Legendowsky Ja to rozumiem inaczej. Nie można przewidzieć jak piłka będzie leciała, jakie będzie ustawienie i czy polka będzie leciała na główkę czy na wslizg czy na przewrotkę. Siatkonoga ćwiczy właśnie takie piłki sytuacyjne i umiejętności chociażby trafienia w nią i skutecznego wybicia. Co mecz leży na plecach po swojej interwencji i co mecz unosi się metr nad ziemią i wybija piłkę. Nie musi to być przewrotka jak Bale w finale
  • Odpowiedz
@Legendowsky: @kajdikajdi: Ale jakie #!$%@? się na plecy i udawanie supermana... Właśnie po to ćwiczysz takie przewrotki żeby się nauczyć dobrze upadać na ziemie. A, że źle upadł... bywa. Równie dobrze mógł skręcić kostkę na rozgrzewce czy cholera wie co.
  • Odpowiedz
@MJToshi: ćwiczysz przewrotki przed najważniejszym turniejem w życiu?
#!$%@? sie na plecy aby nauczyć sie na nie upadać? Nie lepiej nie upadać? Ile razy obrońca ma szanse zrobic przewrotkę? Tez napiszesz, ze co mecz? XD
Glik #!$%@? sie na plecy z premedytacja, i wyleciał z mistrzostw, nie mozna być bardziej nieodpowiedzialnym
  • Odpowiedz
@Legendowsky: Przed każdym wielkim turniejem czy sezonem czy meczem grasz w siatkonogę. To forma treningu dość popularna bo trenuję wiele ciekawych i istotnych aspektów czy techniki czy właśnie jak upaść odpowiednio, żeby sobie krzywdy nie zrobić. Pech się zdarza i czasem źle upadniesz i może bark boleć albo upadniesz jak Glik i kicha.

I nie chodzi tu tylko o #!$%@?ą przewrotkę a jak ktoś już wyżej napisał często też obrońcy
  • Odpowiedz
@MJToshi: tak jak i ja napisałem, aby pokazał mi glika ktory wybija, i sie nie doczekałem.
Człowieku obrońca nie robi przewrotek, glik był nieodpowiedzialny i tyle, skończcie go bronić xD
Okej, trenujesz upadanie, a nie zakłady kto więcej przewrotek zrobi xDD
  • Odpowiedz
@Legendowsky: Nie wierzę, że oni naprawdę próbują bronić Glika i robienia przewrotek na treningu. Może mylą ze zwykłą przerzutką albo nie pamiętają jak to dokładnie wygląda? I jeszcze te porównania do wybijania piłki z przewrotki w ataku, gdzie piłkę kieruje się ku górze i jak najdalej do przewrotki w siatkonodze, gdzie z ostrego konta bije się w dół. Współczuję Ci tej dyskusji. XD

Ludzie, naprawdę, zabawa w upadanie z metra
  • Odpowiedz
@Zdupydopapos bardziej wierzę ludziom, którzy coś jednak poświęcili żeby być w miejscu w którym są, nie Tobie cumplu - ignorancie i ekspercie z przed telefonu czy komputera.

Nie wydaje mi się, żeby Kamil Glik śmieszkował sobie przed w sumie życiową szansą, bo jednak prawdopodobnie pierwsze i ostatnie mistrzostwa świata w których ma okazję wystąpić i zapisać się jednak w historii polskiego sportu. Także gadajcie sobie ile chcecie, mówcie jakim to jest głupkiem i jakie żarty sobie stroił, mnie to w sumie nie obchodzi. Szacunek ma On, a nie wy. Przynajmniej mój.

EOT
  • Odpowiedz
@kajdikajdi: człowieku nie masz żadnych dowodów to się rzucasz :D cały internet śmieje sie z glika bo sobie konkurs przewrotek urządził przed ms, nikt nie pisze tu o braku szacunku tylko o zwykłej głupocie.
Wiec przestań szczekać skoro nie potrafisz pokazać żadnych przewrotek ktore robi niby co mecz, tylko potrafisz krzyczeć xD
Sport, trening? Dzieciaku spójrz na mój awek xD piłkę trenowałem w klubie od małego ekspercie ;)
  • Odpowiedz
@Legendowsky spojrzałem i? Żenujące serio.. żenujące w #!$%@?..

Dowodów na co? Że trenuje się siatkonoge podczas treningów? Czy że nie mam czasu żeby szukać dla Twojego widzimisię interwencji obrońców podczas meczów? I gościu zrozum w końcu, to reakcja na piłkę, bez względu na to czy to przewrotka czy uderzenie na wykroku czy główka czy przepychanka czy nożyce, Glik leży na boisku jako obrońca co chwilę i każdy upadek może skończyć się
  • Odpowiedz