Wpis z mikrobloga

@foxminator2000: mój pracodawca ładuje w ten scam cześć mojej pensji jak go prosiłem żeby tego nie robił to mi powiedział że musi bo inaczej o 6 rado wejdą mu do domu jacyś bandyci z tą mafią lepiej nie zadzierać.
  • Odpowiedz
@Drakii: Twój pracodawca ma rację, wyobraź sobie, że kiedyś mieszkałem w Polsce i otworzyłem pierwszą działalność to chcieli abym płacił ZUS nawet kiedy firma nie wypracowywała jeszcze zysku. Nie wiem jak jest teraz ale pewnie to samo.
  • Odpowiedz
@foxminator2000: U Ż Ę D N I K Ó W. Wielki smerfie ratuj przed rakiem oczu. A odpowiedź brzmi: Będziesz polakiem robakiem wyruchanym przez trzy pokolenia post-solidarnościowych karierowiczów.
  • Odpowiedz
@pawlo74: jestes mitomanem i nic więcej , w dupie mam twojego śmiesznego youtuba wieśniaku , urwałes się z 3000 wioski z podkarpacia do UK na zasiłki i zgrywasz wielkiego intelektualistę , nawet podstaw ekonomii nie rozumiesz , nie mówiąc już o obowiązujących podatkach na które się powołujesz xD
  • Odpowiedz
@pawlo74: co sie stało ze sam się zcenzurowałeś ? już ci pisałem , żebyś sobie pocztał przynajmniej jedna książkę na temat pieniądza bo masz zerową wiedzę , jedynie posługujesz się śmiesznymi bitcoinowymi sloganami.
Szaman ekonomiczny xD
  • Odpowiedz
@theromanpolan:

jak widać nie prowadziłeś nawet firmy w UK , bo NIN płacisz w UK bez wzgledu czy masz zysk czy nie panie mitoman. xD


Gowno prawda:

You pay National Insurance if you’re 16 or over and either:


an employee earning above £162 a week

self-employed and making a profit of £6,205 or more a year
  • Odpowiedz
@kooliber: cieżko wyżyć przy tych minimach na które się porównujesz , to dotyczy ludzi dorabiających bo nikt normalny przy 40h nie zarobi takich groszy

a teraz Polska jak nie płacić ZUS legalnie i w prosty sposób

Dwuosobowa spółka z o.o.
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:ZUS do zapłaty: 0 zł

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest zwolniona z opłacania składek ZUS w
  • Odpowiedz