Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
cześć. Dzisiaj straszna historia mojego życia. Spirala kredytowa.

Zaczęło się 6 lat temu na studiach, brakowało mi kilku stówek do jakiejś rzeczy, wziąłem pożyczkę w jednej chwilowce. Potem uzależniłem się od hazardu i regularnie przegrywałem, wygrywałem, brałem chwilówki. Od kilku lat jestem już bardzo bardzo blisko spłaty ale kompletnie nie radzę sobie z tym.

Mieszkam u rodziców, teraz mam 27 lat. Nie mam żadnych oszczędności i aktualnie -8000 zł pożyczkach). Oczywiście oni nic nie podejrzewają. Co miesiąc staram się tak dysponować moją wypłatą (zarabiam 3000 zł) - żeby spłacać/przedłużać. Na zewnątrz nigdy nie powiedzielibyście, że mam problemy. Nauczyłem się grać szczęśliwego przed ludźmi. Poznałem ostatnio piękną dziewczynę, dla której powinienem być wzorem. Zakochałem się, ale muszę jej powiedzieć, że nie jestem dobrym materiałem na nic i żeby ze mnie zrezygnowała. W ostatnim czasie schudłem 5 kg. Jest ciężko.

Jestem załamany swoją walką i stanem. Nie wiem co robić. Do nikogo nie zwracałem się z prośbą o pomoc, jeżeli ktoś byłby w stanie doradzić jakkolwiek to będzie wdzięczny.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: kolego każdy popełnia błędy w młodości ( ͡ ͜ʖ ͡) sztuka jest je naprawić i przyznać się do tego!!!!
Byłem w takiej samej sytuacji jak ty. Dasz radę pogadaj z dziewczyna i opowiedz jej, jak coś czuje do ciebie to zrozumie i ci pomoże jak nie to spłacaj sukcesywnie dla siebie !!!!!
popapraniec: Ziomek, mieszkasz z rodzicami, zarabiasz 3000zł i nie radzisz sobie ze spłatą? To jaką Ty masz ratę? Ja mam 24 lata, swego czasu wpakowałem się w stare auto i nabrałem na nie trochę kredytów, ponadto laptop na studia, nowy telefon itp i tak się z tego zrobiło - 2 karty kredytowe i dwa kredyty gotówkowe, samych spłat miałem prawie 1000zł miesięcznie. Poszedłem do banku, wziąłem kredyt na 17k/3lata (tyle się
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jest u ciebie tak źle jak Ci się wydaje. bliska mi do niedawna osoba wzięła 100000 w chwilówkach i kolejne 100000 w kredytach (,) i szans na splate nie ma. żadnych. życie zmarnowane bo jeszcze falszowanie. dokumentów u prokuratora ( ͡° ʖ̯ ͡°) dodam że nie pierwszy raz nabrał kredytów tylko poprzednie udało sie skonsolidowac.