Wpis z mikrobloga

dzis przyjechal op6. pierwsze wrazenia bardzo dobre. przesiadka z galaxy s6. nie wydaje sie jakos duzo wiekszy podczas uzytkowania, jak dla mnie rozmiar spokojnie akceptowalny. jestem pod wrazeniem dash charge dosyc szybko laduje. tel dziala szybko i plynnie ale samsung tez tak mial w dniu premiery ;) aparat lepszy niz w s6 wiec jestem zadowolony.
na minus glosnik - jest glosniejszy ale s6 mial wyraznie lepsza jakosc.

#oneplus
  • 4
  • Odpowiedz
plynnie ale samsung tez tak mial w dniu premier


@verc: mam 5t od 6 miesięcy, #!$%@? tak samo jak po wyjęciu z pudełka. To nie szajsung experience i bloatware, tu nie ma co zwolnić przy 8GB ramu

aparat lepszy niż w s6? A to ciekawe, ten z s6 jest uważany za jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek były mobilnie
  • Odpowiedz
@rdy na przyklad przy slabszym oswietleniu w s6 bardziej widac szumy. op6 ma jasniejszy obiektyw f/1.7 vs f/1.9.
Tak S6 wyszedl spory czas temu jednak aparat wg mnie wciaz daje rade

Mam problem z latarka w S6 byla 3x mocniejsza (stockowa) tutaj ledwo co swieci. Probowalem jedna aplikacje na szybko ze sklepu play ale dalej bylo slabo. Czy to wina slabej diody w OP6 i nic sie z tym nie zrobi czy
verc - @rdy na przyklad przy slabszym oswietleniu w s6 bardziej widac szumy. op6 ma j...

źródło: comment_mGKtirdDVsxOYXED9JOmVYXiyObJjdl6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz