Wpis z mikrobloga

Jakie sklepy mają w ofercie ubrania dla niskich szczupłych kobiet? Nie interesuje mnie oferta ubrań basic dla nastolatek, bo to nie ta figura. Styl od sportowej elegancji, poprzez basic, do klasycznej kobiecej elegancji.
Która Mirabelka ma +/- 150cm, rozmiar XS-S i może coś polecić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza Zarą, bo tyle wiem ( )
#modadamska
  • 17
@foxbond: no to nie wiem jak bardzo musielibyście tu spamować, żeby cokolwiek podbić, poza tym przecież po coś otagowałam. To nie jest kwestia bólu, bo nie wiem co miałoby mnie boleć, po prostu zadałam konkretne pytanie i czekam na konkretne odpowiedzi. Jakbym chciała śmietnika, użyłabym tagu #heheszki.
@zolwixx: no podejrzewam, w sumie różnica we wzroście spora, ale gdzie się przeważnie ubiera?
@matra: znaczy chodzi mi o przekrój sklepowy, po prostu chodzi i mierzy (niechętnie, ale ją zachęcam) i czasem trafi się coś w sam raz. Raz w "by O la la" wyhaczyła idealną sukienkę, inną w butiku na placu targowym. Chodzić, szukać, nie poddawać się ( )
@zolwixx: wiem, że chodzi o przekrój i raczej nie biorę tego na dosłownie, tylko po prostu akurat asortymentu tych dwóch sklepów serio nie znam (poza kilkoma rzeczami z Tesco, ale w wątku nie chodzi o mnie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reniferus: nie przeszkadza mi (σ ͜ʖσ)