Wpis z mikrobloga

Swoją drogą to dla mnie zrozumiałe, że zakazali działalności w Polsce bukmaherowi który nie chciał płacić podatku w kraju w którym działał


@Madafakin_Viking: True. Dlatego nazywanie STS-a (który istnieje od wieeeelu lat) "pisowskim" gównem to idiotyzm jakich mało i nie odzywaj się jak masz tak biadolić @bartek8990
A co do wyższości Beta nad legalami: oferta = bogaaaactwoooooooo (36. liga Irackiej piłki nożnej itd. xD), a cash-out wymiatał.
@alcest: Czytaj z zrozumieniem , @Madafakin_Viking: sam podał STSy jako pisowskie gówno do porównania do beta a miałem na myśli bardziej te strony które powstały przed i po ustawie które są "legalne" a oferta jak i działanie stron jest z dupy wzięte a co do STS i Fortuny to też nie są bez winny bo to pod nich było to pisane . Kto gra dłużej niż 10 lat ten wie
@Madafakin_Viking: co nie, dla mnie dizwne dalczego prez neta mozna zamawaic cokolwiek spoza polski, przeciez te wszystkie sklepy zagraniczne nie odprowadzaja podatkow w polsce, powinno sie tego zabronic. kupujesz cos na takim ebayu i polska nic z tego nie ma
@asurbanipal_ Ale bukmaherka to konkretny biznes, dlatego zakazali. Ja bym porównał to do ruskich szlugów z rynku, zakazane bo nie płacą akcyzy (niby bardziej szkodliwe, ohh jak nam zależy na Twoim zdrowiu) jakby przemytnicy płacili akcyzę i podatek to pewnie mógłbyś legalnie kupować...ale niestety już dużo drożej
Konkretne pieniądze+ dużo ludzi uzależnionych, a to od hazardu, a to od fajek