Wpis z mikrobloga

#szczecin #police
Hej. Planuję wycieczkę rowerową ze Szczecina do Trzebieży. Czy jest jakaś alternatywna trasa miedzy Policami a Trzebieżą czy jedynie droga 114? Coś mi się kiedyś obiło, że jest jakiś wał przeciwpowodziowy wzdłuż, którego można pojechać ale był/jest w remoncie. Coś ktoś wie na ten temat?
  • 15
@tomass58: Jasne że jest :] Głebokie-Tanowo- Zalesie. W pewnym momencie masz zjazd na Zalesie i parking. Skręcasz w parking i potem pięknym asfaltem w śród lasu mijasz karpin i wyjeżdzasz na ulicę WOP-Witamy w Trzebieży.
@sz-n oczywiście ze tak. Sama trasa Tanowo-Dobieszczyn jest oblegana przez ludzi na szosach. Na tej mapce co zamieściłem jest to droga asfaltowa w samym środku lasu dla służb leśnych. Jedynie na końcu tej drogi trzeba przejechać przez tory.
@maxelm2: Genialne. Dzięki. Do tej pory do Trzebieży jeździłem głównie przez Dobieszczyn, potem koło Myśliborza w prawo. Ale tam wąsko a kierowcy nie potrafią w mijanie. Ta trasa przez las wygląda na brakujące ogniwo :)
@sz-n Od Grzepnicy do Węgornik droga powinna być posypana takim dziwnym tłuczniem. Ale nie jestem pewien. Tam ogólnie drogi są piaszczyste. Od Węgornik do Zalesia to juz takich piach plażowy, koleiny od traktorów