Wpis z mikrobloga

Krótko o FIFA 18:
Grałem we wszystkie FIFY i ta jest najlepsza pod względem grafiki, mechaniki, grywalności i dymania nas w dupę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fifa18 #fut
  • 16
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@qdlatyxes grałem kiedys sezony namiętnie. Zawsze po paśmie zwycięstw nastepowal kryzys i przegrywalem w niewyjaśnionych okolicznościach z kims kto akurat mial mnóstwo przegranych xD Przypadek? W sezonach dobitnie widać ze cos jest nie tak, natomiast w fut wszystko jest zatuszowane i daje poczucie ze to wina naszego zespolu i trzeba wzmocnic xD
  • Odpowiedz
@qdlatyxes: niby masz racje, ale to i tak wqrwia jak przegrywasz z jakimś ogórem który nic nie gra cały mecz, ciśniesz go po 90 minuty, a on fartem strzeli gola i przegrywasz
  • Odpowiedz
@qdlatyxes: ostatnio widziałem jak LISEK HD grał na live LW i przegrał z jakimś gościem który nic nie grał, jego Gulit nie potrafił podać piłki na 3 metrach, ronaldo z główki do pustej bramki nie trafiał. Wtedy poczułem się trochę lepiej bo widocznie wszyscy tak mają xD
  • Odpowiedz
@n1troo: Jeśli byś grał we wszystkie FIFY, to byś wiedział, że tak jest od zawsze. W FUT 15 dostawałem #!$%@? od handicapu, teraz dostaję tak samo. Dlaczego ta FIFA niby najbardziej dyma gracza w dupę? Właśnie ta jest najbardziej przystępna dla osób, które nie wydają pieniędzy. Grając SB i ciułając coinsy, teraz masz bez problemu skład o średniej ocenie 90. Masa kart była dostępna za prawie darmo (Kaka, Pirlo, karty
  • Odpowiedz
@Rafau187: Bardzo duży % graczy to dzieciaki, które dzięki handicapowi mogą wygrywać. Gdyby się szybko zniechęcali, to EA by to odczuła. Opłaca im się handicap = jest w grze. Nie moga tego jawnie przyznać, z wiadomych powodów, ale zmian się nie spodziewaj.
  • Odpowiedz