Wpis z mikrobloga

@paki92: myślę, że to w sumie oklepany pomysł z tymi osobówkami, są firmy gdzie jest bardzo tanio i są firmy gdzie jest średnio i są też gdzie jest drogo. W sumie są wszystkie klasy aut. Po co robić coś, co już jest i to sporo tego jest. Czy będzie Ci się opłacać logistyka na cały kraj? Myśle, że średnio. Z korporacjami nie wygrasz, w dobrych miejscach ich nie postawisz (nawet hotele
@paki92: nawet niżej, dolna granica to np 2006 rok. Typowo na kieszeń ludzi z miasta i np jak zostawiają w mieście to nie pobierasz opłaty a jak poza miaste no to wiadomo - dodatkowa opłata. Ja wynajmowałem auta za 55zł - 70zł były to astry i skody (nowe) za dzień. Jeżeli wynajmują od Ciebie firmy to mniej więcej na takim poziomie kształtują się ceny. Więc musisz liczyć tylko na osoby prywatne
@Sloneczko: oczywiście wszystkie auta musisz mieć kombi - bo ludzie potrzebują coś np. przewieźć z ikei a nie mają auta wiec będą brać jak bedzie dobra cena bo to taniej niż bus czy dostawa busem.
@paki92: no w tej firmie miałeś bez kaucji, zależy w kogo celujesz. W Łodzi kaucji płacić nie będą chcieli jak np. beda brać auto za 1 dzien za 50zl a kaucja np 300zł wiec to juz dla ludzi bedzie problem. DObrze skonstruować umowę i lecieć bez kaucji.