Wpis z mikrobloga

@Morgesztern: ta gra nie jest realna i nigdy nie będzie. Nie patrz na nią pod tym kątem bo się przejedziesz :D To jest taki naciągany realizm wrzucony w sci fi. Powodzenia i nie graj rankedow nawet jak wbijesz 20 lvl, bedziesz psuc sobie i innym rozgrywke

  • Odpowiedz
wbrew #!$%@? @vckm


@Aztek1996: w beta rankedach gdzie dobiera cooper i diament razem bo duo/trio... boosting. Przejedziesz sie pare razy na wyzszych rangach to bedziesz mowil to samo co ja
  • Odpowiedz
@Aztek1996: masz moze szczescie do ludzi ktorych Ci znajduje. Ja niestety solo grac nie moge, platyna here. Jeszcze jak przegrywam squadowo to wiem ze #!$%@? robimy taktyki a jak gram solo to ciezko jest cos skordynowac zwlaszcza jak ludzie nie znaja podstawowych dronow czy zagran na dany punkt. Glownie o to sie rozchodzi. Dlatego tez odradzam wszystkim poczatkujacym grac rankedy od tego 20, to jest za maly lvl zeby wczuc i
  • Odpowiedz
@Aztek1996: Moje oczekiwania z randomami zatrzymuja sie na tym zeby potrafic zagrac podstawowe zagrania. Nie skoordynujemy sie trudno, happens ale ludziom nawet tego sie nie chce, glupiej mety sprawdzic. A przeciwnicy zazwyczaj wiedza co robic i dostajemy oklep do zera .-.
  • Odpowiedz