Wpis z mikrobloga

@Kielek96: xD i co ludzie w dwa dni niby mają pójść i frekwencja ma być wysoka ? Dużo musi się zmienić, zeby nic się nie zmieniło. Kolejne setki milionów dla PR PiSu i legitymizacji ich działań ze zmianami konstytucji.
  • Odpowiedz
@ciachostko:

Pierwsze pytanie będzie brzmiało czy w ogóle chcesz zmian w konstytucji,drugie pytanie to czy chcesz aby premier czy prezydent był najważniejszą osobą w państwie.

A jak projekt konstytucji będzie gotowy,to wówczas zostanie rozpisane drugie referendum w który będzie pytanie czy zgadzasz się lub nie na nowy projekt konstytucji.

Tak to mniej więcej będzie wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kielek96: bedzie swiadczylo ze wiedza po co Duda wymysla to referendum i dlaczego mozna je olac strumieniem cieplego moczu. Osoba ktora lamie konstytucje nie jest wiarygodna gdy proponuje nowa.
  • Odpowiedz
bedzie swiadczylo ze wiedza po co Duda wymysla to referendum i dlaczego mozna je olac strumieniem cieplego moczu. Osoba ktora lamie konstytucje nie jest wiarygodna gdy proponuje nowa.


@Haqim: Zobaczymy jakie bedą pytania najpierw,bo póki co nikt nie przedstawił żadnego projektu.
  • Odpowiedz
A po cholerę miałbym iść na referendum konstytucyjne organizowane przez władzę, które w dupie ma już obecną konstytucje?


@Herubin: Jak władza zobaczy że ludzie nie chodzą na referendum to będą mieli argument na przyszłość aby już ich nigdy nie organizować.
  • Odpowiedz
@Kielek96: I dlatego mam chodzić na każde kretyńskie referendum polityków? Na referendum Bronka nie poszedłem, mimo że siedziałem w komisji wyborczej i tutaj też nie mam zamiaru iść. Politycy robiąc z referendów szopki polityczne mające tylko nabijać im poparcie nie traktują mnie poważnie, więc ciężko bym ja traktował poważnie ich referenda.
  • Odpowiedz