Wpis z mikrobloga

@dla_zabawy: co to za zagadka, która ma nieskończenie wiele prawidłowych odpowiedzi? xD
Przykład, kupuje bitcoina po 1k, sprzedaje po 17k, bitcoin spada, kupuje po 7k i jesteśmy w obecnej sytuacji. o ile sie musi odbić? wystarczy że się nie odbije już wcale i go dzisiaj sprzedam i jestem na grubym plusie. jeden w takiej sytuacji powie, że musi się odbić 15% bo taki ma cel, a drugi że musi się
  • Odpowiedz
Kolego, trochę przespałeś i od czasu ATH, do którego tu porownujesz bitcoin zdążył spaść nizej i odbić się do góry o prawie 75% w ciągu dwóch tygodni. Coś Ci nie wyszło


@Antidotum119: Napisałeś tak na mój komentarz że jesteśmy 54% od ATH , a ten mem z pierwszego posta miał przecenę w stosunku od ATH co jest nie jasne?
  • Odpowiedz
Zupełnie poważnie, bo lubię Twoje posty - kiedy nowe ATH?


@Tomciox: Nie mam pojęcia, za dużo zmiennych. Jeżeli miałbym spekulować bo jakieś zdanie warto mieć to uważam że bardziej prawdopodobny jest atak na nowe ATH niż 4k. Ale to moje zdanie i pewnie jestem w mniejszości
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: bo wstawiłeś obrazek w którym liczy się spadek/zysk od ATH, dlatego moja odpowiedź była odnośnie ATH.

Później Ty z kolei pytasz ile bitcoin musi wzrosnąć. Nie podajesz żadnego celu, ani warunków początkowych. Czego dotyczyło twoje pytanie, cytuję:

To dam Ci zagadkę ile musi się odbić % jak spadło 54%

?
  • Odpowiedz