Wpis z mikrobloga

Komentarz #rozowypasek pod artykułem na temat stawek za usługi fotograficzne :

...Artykuł ma jeszcze jeden poważny brak, a mianowicie nie wspomina pokaźnej rzeszy informatyków którzy w ostatnim czasie przypuścili szturm na fotografię i grafikę. Oczywiście powody szturmu są oczywiste. Po prostu większość informatyków prowadzi jednoosobowe działalność i szuka miejsca, w który zaoszczędzi na podatkach i inwestują w drogi sprzęt a następnie szukają uzasadnienia dla jego posiadania i wykonują prace za satysfakcję lub wejściówkę. Jak taki informatyk jest programistą i tworzy strony internetowe to dla podniesienia atrakcyjności oferty proponuje gratis stworzenie grafiki na poziomie podstawówki i dorzuca fotki na żadnym poziomie, które w ramach gratisowej grafiki podkręca w programie graficznym. Kolejny powód dla którego informatycy kupują aparaty to chęć zwiększenia swojej atrakcyjności u kobiet. Jak wiadomo informatyk sam z siebie jest mało atrakcyjny i jedynie kasa może przyciągać, jednak od tak wydanej kasy podatku się nie odliczy dlatego najlepiej jest zakupić drogi sprzęt dzięki któremu będzie można podawać się za artystę, fotografika. Ja wiadomo bystrzak ma jakieś 2% szans na wzbudzenie zainteresowania kobiety, natomiast artysta już jakież 37%. Jak do tego dodamy drogi sprzęt który świadczy o dobrym statusie materialnym to szansa na zdobycie kobiety wzrasta ponad 50%. (powyższe statystyki są autentyczne).

Zwiększ swoje szanse na wyjście z #przegryw ! Kupuj aparat i bzikaj! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
sprytek - Komentarz #rozowypasek pod artykułem na temat stawek za usługi fotograficzn...

źródło: comment_apJyyywBiauNy3w3XQs0D9VfkxLYX0QC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz