Wpis z mikrobloga

@wamaga: ja mam taką przywarę, że nawet jeżeli film jest zrealizowany na dobrym poziomie ale historia jest niesamowicie durna to nie potrafię tego oglądać.

Weźmy z naszego podwórka taka Sale samobójców. Jak na polski film to mielismy jak na tamte czasy dobra grę aktorska, fajną muzykę i niezła animacje. Ale bulwa, historia jest tak głupia że na filmwebie dałem 3/10 i nigdy nie wrocilem
  • Odpowiedz
@Celinka95: Absolutnie się zgadzam. Prawda jest taka, że wszystkie efekty i zabiegi mają służyć historii a nie odwrotnie. Także jeśli historia jest słaba, to najlepsze sztuczki tego nie uratują. Za to w drugą stronę jak najbardziej - sam jestem w stanie wybaczyć wiele w kwestiach technicznych jeśli historia mnie wciągnie.
  • Odpowiedz
coś chyba pomyliłeś


@ediz4:
W którym miejscu?
Może w zdaniu "nie wiedział nawet jak się schronienie robi?"?
Twierdzisz że umiał, bo znalazł stary autobus? XD
To dodatkowa hipokryzja - chciał współgrać z naturą, a nie mogąc zbudować szałasu korzysta ze śmieci cywilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wamaga: W tym miejscu że nie wiedział jak się schronienie robi. Z tego co pamiętam to znalazł autobus więc nie musiał go budować. Nie wiem skąd to przeświadczenie że nie umiał.

To dodatkowa hipokryzja - chciał współgrać z naturą, a nie mogąc zbudować szałasu korzysta ze śmieci cywilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

No tak samo korzystał z broni. Według Ciebie powinien się ubrać w skóry zwierząt i
  • Odpowiedz