Wpis z mikrobloga

Tysiące zniszczonych i rozbitych kucowskim #!$%@? rodzin, tysiące zniszczonych marzeń, setki tysięcy poświęconych zmarnowanych godzin, kilkanaście tysięcy działaczy, którzy odeszli na różnym etapie. Tylko po to, żeby mała grupa ludzi z dziadkiem z aspergerem i bucem bekowiczem na czele mogli sobie wygodnie żyć z pieniędzy podatników xD

#korwin #heheszki #bekazprawakow #neuropa #humorobrazkowy #polityka
Bulgo - Tysiące zniszczonych i rozbitych kucowskim #!$%@? rodzin, tysiące zniszczonyc...

źródło: comment_83z2DzGmDEW8I2wzkZrPuEtCrQBHWwb9.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Bulgo: tym ludziom oczy otworzył Korwin, zaszczepił w nich idę, nauczył kwestionowania bełkotu medialnego, pewnego dnia ich głos zostanie przybierze na sile i zostanie usłyszany

  • Odpowiedz
kuce to przegrywy, nawet z piwnicy nie wyjdą zagłosować


@karma-zyn:
505 586 osób głosujących w wyborach do europarlamentu (2014)
722 999 osób głosujących w wyborach do parlamentu polskiego (2015)

  • Odpowiedz
@karma-zyn: a Ty ile wprowadziles posłów do sejmu? Kpisz sobie, jakbys sam mial nie wiadomo jakie sukcesy... załóż partię, wejdź do sejmu i pokaż kucom miejsce w szeregu.
  • Odpowiedz
@Freza: Korwin do opium dla młodych aktywnych, zamienia ich w zombi gromadząc wokół kolejnych ugrupowań wydmuszek. Ten człowiek szkodzi wolności polaków zagospodarowując bunt.
  • Odpowiedz
gromadząc wokół kolejnych ugrupowań wydmuszek

naprawdę nie widzisz że Korwin dzieli zamiast łączyć, że do każdych kolejnych wyborów startuje z innymi ludźmi i nowym ugrupowaniem

@karma-zyn: To praktycznie cały czas jedno i to samo ugrupowanie, byłe partie stają się zombie.

Ten człowiek szkodzi wolności polaków zagospodarowując bunt

Niby jak szkodzi naszej wolności? Poza tym w ostatnich wyborach większość buntu zagospodarował Cookies.

mój głos został zmarnowany

Ja też zagłosowałem na korwinistę który
  • Odpowiedz
@karma-zyn: Nie dziwne ze ludzie w partii sie zmieniaja. Przez jaki czas mozna dzialac pro bono? Ludzie maja rodziny, nie moga czesto zajmowac sie polityka przez wiele lat. Wielu z nich tez zaczyna dolaczac do mainstremowych partii. Korwin idzie do przodu z wyborów na wybory. 2 lata temu bylo blisko, mimo ze pojawił się Kukiz, ktory tez celowal w podobny target. Taka jest prawda. Ponawiam pytanie o alternatywe.
  • Odpowiedz