Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy otwarty związek w ogóle ma sens, biorąc pod uwagę fakt, że ja lvl 22 on 26 i 7 tys km różnicy? Na odległość niby lepiej słuchać o tym, jak to ruchał jakąś laskę, ale co będzie, jak już zacznie być ,,normalnie” i związek przejdzie w zamknięty, bez zbędnych, obcych ludzi?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 31
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: jak jedyne na co cię było stać to cytuje:

pewnie jeszcze spotykacie się w miły sobotni wieczór a ona ci zaczyna opowiadac jak ją w środe posuwał w dupę Darek z klatki obok?

to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać. Bo do takich związków trzeba dwojga dojrzałych ludzi, a nie dzieci, które nie są w stanie nic powiedzieć o swojej seksualności czy potrzebach, a jedynym wyznacznikiem ich pożycia seksualnego
  • Odpowiedz
Bo do takich związków trzeba dwojga dojrzałych ludzi,


@Brother_of_Steel: dojrzali ludzie są ze sobą i nie szukają potrzeb w postaci kolejnej osoby w łóżku. Albo jestes z kims i budujesz coś, albo nie zawracaj innym dupy. Takie jest moje zdanie z perspektywy czasu. Możesz sobie to ubeirac w piękne słowa świadomośc potrzeba seksualna, dojrzałość.. tak to brzmi pięknie a konczy sie na potrzebie seksu i emocji z kims inny niz
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: jak masz klapki na oczach i widzisz tylko swoje racje, to możesz sobie budować ułudę rzeczywistości w postaci:

dojrzali ludzie są ze sobą i nie szukają potrzeb w postaci kolejnej osoby w łóżku


co generalnie dalej dowodzi, że nie rozumiesz czym są otwarte związki. Tylko, że normalny człowiek stwierdza, dobra, nie rozumiem tego, ale wiem że mnie to mierzwi. Jednak nie zgrywam na ten temat eksperta, bo nie mam
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: rozumiem twoje racje, ponieważ nigdzie nie oceniłem twoich przekonań. Jedyne co oceniam i co oczerniam to fakt, że próbujesz wymądrzać się na tematy o których nie masz i nie chcesz mieć pojęcia, siląc się na eksperta i moralny wzór. I to wymaga wyśmiania, wyszydzenia i obrażenia.
  • Odpowiedz
próbujesz wymądrzać się na tematy o których nie masz i nie chcesz mieć pojęcia, siląc się na eksperta i moralny wzór. I to wymaga wyśmiania, wyszydzenia i obrażenia.


@Brother_of_Steel: wyrażam swoje zdanie, swoje opinie na podstawie własnych doświadczen, to że bardzo cię boli, że mam inne zdanie i ostro wyśmiewam takie ''związki'' to tylko chyba dowodzi temu, że nie do końca jednak wszystko w nich dobrze się układa ( ͡
  • Odpowiedz
o że bardzo cię boli, że mam inne zdanie i ostro wyśmiewam takie ''związki'' to tylko chyba dowodzi temu, że nie do końca jednak wszystko w nich dobrze się układa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: skoro wygłaszasz takie opinie, to się może najpierw naucz czytać ze zrozumieniem, bo widzę że w szkole nie nauczyli.
  • Odpowiedz