Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy

Mam 18 lat, kończę 2 klasę lo (mat fiz inf) i czuję że w powietrzu wisi tragedia.
Mam "problem" z rodzicami i czuję że z psychiką powoli również ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W szkole wszystko spoko, uśmiechnięty, wesoły ect. Ale od pewnego czasu doświadczam STRASZNEJ huśtawki nastrojów.
Spadam w dół, mam ochotę to wszystko jebnąć i no....
Nie chcę obarczać za taki stan rzeczy rodziców ale nikt inny tego nie powoduje.
Wręcz codziennie słucham przez 70% czasu non-stop monologów matki nt. Nauki. Potrafi doprowadzić słowami do tego że kumuluje się we mnie ogromny pokład nienawiści, wstrętu i złości.


Nigdy jakoś mnie w niczym nie wspierali, miałem kilka pasji ale gdyby nie to że sam na nie zarobiłem to nic by z tego nie było.


A i jest jeszcze ojciec, od zawsze całkowite minimum. Nigdy mnie w niczym zbytnio nie wspierał, ma #!$%@? po całości. Mówię coś do niego a jeśli go to nie obchodzi to po prostu to ignoruje.
Sytuacja z "ostatniej chwili" - od tygodnia proszę się o jakąkolwiek kasę na karnet/fryzjera. Nic.
Miałem jakiś czas temu 18 urodziny- nawet mi życzeń nie złożył. Nie mamy prawie żadnych wspólnych tematów....


Natomiast jego sytuacja materialna jest bardzo dobra, matki już gorsza. Żyje od wypłaty do wypłaty. Nie umie moim zdaniem zarządzać pieniędzmi ale to już inna kwestia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chcę się jakoś odciąć od tego bagna ale nie wiem jak.

Mam wrażenie że jestem inteligenty i zaradny ale w takim punkcie że sam nie potrafię z niego wyjść :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Pierwsze co bym zrobił, to znalezienie jakiejkolwiek pracy i jak najszybsza wyprowadzka. Skoro rodzice mają Cię gdzieś, to nie masz co się im narzucać.
  • Odpowiedz
Spoko, mnie też nikt w niczym nie wspierał, nie próbował odkrywać zainteresowań, nawet na rowerze nikt mnie nie nauczył jeździć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dostawałam pieniędzy, sama zarabiałam - odkryłam przypadkiem pasję, która potem stała się źródłem dobrych jak na liceum zarobków, dzięki temu zaraz po maturze dostałam dobrą pracę. Z tatą nie miałam kontaktu, mama za granicą przeskakiwała z pracy do pracy bo były jakieś problemy,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: serio jak masz już 18 lat, to daj sobie luz z rodzicami i licz na siebie, dzięki temu nikt NIGDY ci nie wypomni, że cokolwiek od nich brałeś, a przynajmniej będziesz żyć w takim przekonaniu. Będziesz bardziej z siebie zadowolony i uczyni Cię to bardziej wartościowym człowiekiem. Jak zajęcia na to pozwalają to znajdź taką pracę, gdzie będziesz zarabiał i przy okazji znajdziesz czas na naukę. A od rodziców
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie do końca zrozumiałem w czym problem. Matka co truje i ojciec co ma #!$%@?? No z ojcem już chyba nie da się nic zrobić, a z matką może pogadaj żeby nie truła tyle? Albo wyjedź na 3 dni bez komórki do jakiegoś kumpla i zostaw kartkę że masz dośc takiego traktowania? Może to im otworzy oczy.
  • Odpowiedz