Wpis z mikrobloga

@pandapl: Jak zależy Ci na VR to oferta ok, moim zdaniem lepiej poczekać na następną generację VR. Pewnie ze 2-3 lata ale ja spasowałem mimo wcześniejszego wielkiego hajpu na VR.
  • Odpowiedz
@lyman11: więcej xDDD dzbanie to na pewno porozmawiamy bardziej merytorycznie... przecież napisałem, że jak jest nakręcony na VR to niech bierze. Ja trochę z VR obcowałem i uważam, że obecne PS4 jest jeszcze za słabe na obsługę VR w jakości jakiej bym oczekiwał czyli z grafiką zbliżoną do tego co wyświetla obecnie PS4. Kupienie VR w ciemno przez osobę która nie zna jeszcze możliwości obecnego PSVR może go tylko zrazić
  • Odpowiedz
@zaxcer: xD o ty kutafonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy kto nie miał spotkania z PSVR po założeniu gogli ma efekt "Łaaaaał ale to dobre" co więcej na VR grafika nie ma aż takiego znaczeniu bo nie zwraca się na nią uwagi chodzi o dobre mechaniki i fun z gry. Patrz SuperHot gra w 3 kolorach a 2 najlepiej sprzedająca się gra na PSVR.
  • Odpowiedz
@lyman11: większość obecnych gier bardziej przypomina dema technologiczne niż pełnowymiarowe tytuły. Ok, jest Doom VR i Skyrim VR ale to wyjątki, natomiast najlepiej sprzedają się takie gry jak właśnie SH które mimo całej mojej sympatii do tego tytułu są raczej ciekawostkami niż tytułami przy których da się spędzić 40+ godzin. Nie mówię, że nie można się przy tym dobrze bawić ale w cenie 1200 zł kiedy wiesz, że to nie
  • Odpowiedz
@zaxcer: A ja uważam że jak najbardziej warto. PSVR jest nowym technologicznie sprzętem i dopiero się rozwija. Mimo tego ma dużo świetnych tytułów i cena 1300 jest śmieszna w porównaniu do Oculusa i Viva (plus PC z wyższej półki)
PS. Ja przy SuperHot spędziłem 40+ h, Endless Mode polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pandapl: czesto czytam że psvr to rozrywka na nowym poziomie,
i uważałem to za głupie sformułowanie...
aż sam nie zagrałem i po prostu inaczej nie da się tego opisać. ofkors gier "pełnych" nie jest dużo, ale wychodzą ciągle nowe, do tego co podał #zaxcer dodał bym RE7 oraz Farpoit, + kilka potencjalnych hitów wkrótce wyjdzie
  • Odpowiedz
@lyman11: wipeout? ja bym chyba tego nie zniósł na VR'ze :)
spoko, czyli mogę poczekać do następnego miesiąca z muve'ami ... jeżeli kupię vr dziś ... ?
  • Odpowiedz
@pandapl: Od ciebie zależy i gier jakie kupisz ja bym nie wytrzymał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co ty gra działa super zobacz test od DigitalFoundry zero choroby.
Chociaż jak pierwszy raz zakładasz google to będziesz czuł lekkie mdłości.
Ja też czułem po 10minutach grania na początku teraz po kilka h wytrzymuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz