Wpis z mikrobloga

Oto kary za drugą rundę ACLeague Motorsport Capsule GT3 Cup, 90-minutowego wyścig na Spa-Francorchamps:

Grupa Pro:


-----
Grupa Semi:


-----
Grupa Am:


-----
Grupa Rookie:


-----
Ewentualne odwołania odnośnie kar za R2 prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.

-----------------------------

Oto decyzje odnośnie odwołań kar z pierwszej rundy:
Pimpeek - zniesienie kary 1pk
Mostnewest - utrzymanie kary 2xO(edytowane)
- - - - - - -
#acleague
Pobierz ACLeague - Oto kary za drugą rundę ACLeague Motorsport Capsule GT3 Cup, 90-minutowego...
źródło: comment_Rkc4XWidLgufMg1vThPLh3kSHzgqVL1Q.jpg
  • 13
@ACLeague: zupełnie nie rozumiem mojej kary... Jechaliśmy łeb w łeb i przy dojeździe do zakrętu @Cryptone zahamował za wcześnie i w ostatniej chwili pościł hamulec. Gdyby dalej hamował nie doszło by do INCYDENTU! Moim zdaniem zostawiłem mu wystarczająco dużo miejsca, szczególnie, że zaraz potem następny zakręt był w lewo i nie mogłem sobie pozwolić na szerszy wjazd.
Proszę o ponowne rozpatrzenie incydentu!
@ACLeague: Prośba o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji. Rozumiem że DQ dostałem za niezjechanie do pitlane na karę, tak? Otóż karę zarobiłem na ostatnim zakręcie (przed szykaną) ostatniego okrążenia. Na szykanie przepuściłem kierowcę za mną o czym wyjaśniałem w poście z podsumowaniem. Doliczenie 15-20sek (ZJAZD do alei) rozumiem, ale żeby od razu DQ? ;/
KoZi: DQ + 2pk + start z pitlane w kolejnym wyścigu


@ACLeague: Już myślałem, że kary będą znowu gównianie, a tu proszę - za #!$%@? wyścigu 8 czy 10 osobom kolega w końcu dostał START Z PITLANE I 2 PUNKTY KARNE!
Ha, masz za swoje kolego - może następnym razem się zastanowisz dwa razy przed zepchnięciem kogoś na bandę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HakEros: No nie do końca wyjaśnia, bo w regulaminie powinien być zapis o tym, że kary nie można odbyć na ostatnim okrążeniu. Na niektórych torach jest to po prostu niewykonalne, szczególnie jeśli cięcie nastąpi na ostatniej szykanie. Tak jest m.in. na Spa. Uważam, że kary DQ za ostatnią szykanę na ostatnim okrążeniu powinny być anulowane. Szczególnie, że są nieadekwatne do popełnionych czynów, bo koleś który mnie rozwala i powoduje spadek na
@Norb1: Niepoprawna wersja PLP: > [Norbert]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3

A tyle razy mówione było na discordzie żeby sprawdzać to dokładnie :(
@dj_sasek: przed wyścigiem ze 2 dni pobrałem z dysku ligowego paczke alikacje 1.0, i zaktualizowałem plp, bo za wyścig 0 tez miałem DQ, a na dysku nie pojawiła się nowsza paczka niz 1.0 wiec miałem najaktualniejsze, no to nie rozumiem
@ACLeague: Prośba o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji. Karę zaliczyłem na ostatnim zakręcie, nie miałem jak zjechać do Pitstopu, nie zyskałem żadnej pozycji, bardzo proszę o ponowne rozpatrzenie i zniesienie DQ.
Rozumiem doliczenie jakiś sekund, ale żeby od razu DQ.
Bardzo dziękuję.
Ostateczne kary za R2 @ Spa-Francorchamps z odwołań:

@Roskoe - kara bez zmian; nie zostawienie wystarczającego miejsca przeciwnikowi na zakręcie, kolizja.
@nino_onin - kara bez zmian; zignorowanie kary z ostatniego okrążenia, która została nałożona przed wjazdem do pitów. Zgodnie z regulaminem "Karę przejazdu przez boksy należy odbyć niezwłocznie, przy najbliższym przejeździe obok wjazdu do alei serwisowej. Niewykonanie kary skutkuje dyskwalifikacją z danego wyścigu."
@worms14pl - zamiana kary na 1xO; kara przejazdu przez