Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bitcoin #kryptowaluty #bekazpisu #dobrazmiana
Teraz już wiem że dobrze zrobiłem #czujedobrzeczlowiek
Bawiłem się w to dwa lata z zyskiem 167k PLN
Stwierdziłem, że nie ma opcji żeby te flejtuchy z rządu Kaczyńskiego czegoś nie #!$%@?ły i nie myliłem się( )
Coś mnie tknęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyszedłem w styczniu tego roku.
Konta były zapisane na zaprzyjaźnionego "menela" który do chwili propozycji współpracy miał już na głowie prawie 40k PLN długów
Dostał kilka k PLN za co bawił się kilka tygodni
Jednak jeden człowiek się nie mylił( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapytacie czy mam wyrzuty sumienia??
Nie
Złodzieje z rządu ich nie mają
Pan "menel" ich nie miał tłukąc przez kilkanaście lat żonę i dzieci (już ich nie ma bo odeszli)
Dziękuję i #dobranoc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#bitcoin #kryptowaluty #bekazpisu #...

źródło: comment_accHagLV22aWtVv4cTxAsADObHKo4poD.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czekałem na taką zarzutkę -1/10 bo odpisuję. Kiedy BTC było po 60 tys zł, to pełno było wpisów jak ktoś kilka lat temu kupił kilka btc i teraz jest milionerem. Teraz modne będzie że ktoś wyszedł z btc przed zmianami w prawie. Po pierwsze gówno a nie zarobiłeś po drugie jeśli zrobiłbyś to na menela który ma długi to przy pierwszej próbie wybrania pieniędzy przez jego konto bankowe miałbyś gówno
  • Odpowiedz
NiebieskiProgramista: Noo I bardzo #!$%@? dobrze. Wszystkich nas nie zamkną. #!$%@?ć te podatki na patologie. Rozumiem że trzeba płacić na dobra wspólne typu drogi ale #!$%@?ć nierobow prądem.

Sam sprzedałem w tym roku jakieś odnalezione bitcoiny warte około 800zl I teraz się boję że mnie dojdą I w ogóle mam problem bo musze się dowiedzieć jak to rozliczyć

Zaakceptował: akado}
  • Odpowiedz
@bokorus: mam dla ciebie zadanie bojowe, znajdź osobę zadłużoną, posiadającą długi. Powiedz aby założyła konto w banku, poczekaj tydzień dwa, wpłać tam pieniądze ale nie kilka złotych tylko np. 10 tys zł. Teoria jest fajna. Proszę nie odpisuj mi już.
  • Odpowiedz