Wpis z mikrobloga

A więc Marcinek, internetowy kozak który został już podsumowany w kanapkarni w Katowicach czy tam Poznaniu teraz usilnie próbuje odciąć wszelką przeszłość, wszelkie sytuacje gdzie poniżał ludzi. Poniżał niepełnosprawnego, groził matce pobiciem, swoją dziewczynę nazwał #!$%@?ą z Roksy a przyjaciela pobił na wizji. Dodatkowo na swoich streamach sprzed 1,5 roku pokazywał jak pali z lufki syntetyczne kannabinoidy łamiąc tym samym ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Groził śmiercią Danielowi Zwierzyńskiemu, posuwał się do takich zagrywek jak zamawianie mu dziwek na chate. Nagminnie rzuca #!$%@? na lewo i prawo, obraża matki swoich widzów.

I ten #!$%@? menadżer próbuje powiedzieć że to nie jest patologia? Przecież on jest zdemoralizowany a ten szczęśliwy traf że się wybił spowodował że przesiąkł tym wszystkim do szpiku kości, za gówniarza sąd powinien go w poprawczym umieścić do 18 a potem jeszcze 7 lat odsiadki w psychiatryku/ZK może by coś było. A tak ten człowiek jest pozbawiony empatii, szacunku do kogokolwiek. Taki ktoś nie jest wzorem do naśladowania.

Reasumując proponuję wznowienie akcji #polowanienachudegobyka wołam @snierzyn @Cynamon_TM @Kuracyja jeżeli nie interesuje was to to przepraszam za zawołanie, po prostu robiliście dobrą robotę z edofilem.
Ja ze swojej strony rozpoczynam działania, na dniach wrzucę kopie listów które można rozsyłać do redakcji i organów ścigania. Liczę że znajdzie się ktoś kto tak samo nienawidzi skrajnej arogancji i kompletnej demoralizacji jaką ten człowiek sobą reprezentuje.

Z wyrazami szacunku, ja.

#rafonix #patostreamy #danielmagical #gural #polowanienaplastusia #bystrzaktv #rafatus
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuracyja: Tamto odbyło się bez większego echa i uszczerbku dla parobasa, czas zintensyfikować działania i usunąć go z YT tym samym niszcząc mu życie. Bo na to on właśnie zasługuje, na całkowite zniszczenie poprzez usunięcie go z tej platformy, on nie ma wykształcenia, reprezentuje sobą poziom co najwyżej wału przeciwpowodziowego w Bogatyni a pozuje na nie wiadomo kogo. Wierzę że jest to możliwe, pozdro.
  • Odpowiedz
@snierzyn: Dzięki za linki. Wielu szotów nie widziałem. Myślę, że Rafonix jest załatwiony. Minimalnie zamkną mu kanał na yt i dostanie jakąś karę grzywny.

Przy okazji - w jaki sposób zgłosić do youtuba naruszenie dotyczącego całego kanału?
  • Odpowiedz
@Kuracyja: A co on wam tak na prawdę zrobił że chcecie go zniszczyć? Wymieniłeś takie zachowania za które nawet zawiasy nie będą grozić, a na YT i tak go nie zniszczą, bo do edofila mu daleko, po za tym Gural był z każdym skłócony a tu ma Wardege, Boxdela dużo śmietanki YT za sobą. Rafonix ostatnio się uspokoił, grzechów nie da się wszystkich wymazać ale widać że obawia się patologii
  • Odpowiedz