Wpis z mikrobloga

Właśnie kupiłem liquid Big Mouth o smaku frozen berries i powiem tak - jest obrzydliwie słodki. Wydane 50zł za 50ml na coś czego nie da się palić... Smak cukru w ustach. Nie wiem czy coś zrobiłem źle (wątpie), ale do bazy 25ml dodałem 10ml nikotyny 18% i dodatku gliceryny z zestawu (tzw. Cloud Booster) może z 5 kropli. Czy jest nadzieja, że to się przegryzie i smak cukru zniknie? Jestem rozczarowany... ostatni raz taki smak miałem po aromacie gruszki ze stevią (słodzik).
Nie mam pojęcia jak komuś może to smakować.

#edym #epapierosy #epapieros #bigmouth #pytanie #epalenie
Pieskor - Właśnie kupiłem liquid Big Mouth o smaku frozen berries i powiem tak - jest...

źródło: comment_94hqSKFmbcBPcPcOkA7XJv3V44pmiILd.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Reevder: też mi nie podpasowały i jednocześnie złość, bo wole tego nie tykać i nie mam do jutra nic innego :| Dodatkowo liquid strasznie strzela (nowa grzałka) więc nie wiem czy to przez wodę czy co... palone na 30W 0,6ohm
  • Odpowiedz
@Pieskor: strzela jak jest za dużo liquidu na grzałce, wata musi byc optymalnie nasączana,zamiast odparowywać to tak jak by się gotowało i pryska/ sam kręcisz grzałkę czy jakaś fabryczna ?
  • Odpowiedz
nie wiem jak chcesz,żebys jeszcze grzałki nie zepsuł hehe, ale u mnie tak jest na RTA i RDTA, ze jak za bardzo się grzałka nasącza to pryska, fabryczne odkąd pamiętam mi strzelały,szczególnie grzałki wertykalne
  • Odpowiedz