Wpis z mikrobloga

10 min przed uplywem czasu Marquee Matchups myslalem ze ceny za zawodnikow Juve spadna nizej, ale 5k minimum, zaryzykowalem 10k i sie zwrocilo. Po otworzeniu setek paczek za MM, rozne SBC, nagrody za LW i Squad Battles i SIF Jese Lingard zostaje najdrozszym moim dropem za 88,5k. Bariera 100k wciaz nie zlamana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednym slowem nie warto bylo zadnego z tych sbc robic, juz lepiej bylo sprzedawac na hypie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
prodigi - 10 min przed uplywem czasu Marquee Matchups myslalem ze ceny za zawodnikow ...

źródło: comment_EhYPNMRG84ZRFjEGM16dgI6q9Ip70wwE.jpg

Pobierz
  • 2
@prodigi: ciekawa sytuacja. Mam 4 konta na pa. Dropi się tylko na jednym a na wszystkich otwieram mniej więcej tyle samo paczek(na głównym więcej ). Dla przykładu na jednym z kont Aguero, Suarez, Kante, najnowszy if Mertens podczas gdy na koncie głównym i pozostałych kontach bariera 100k nie przekroczona. W zasadzie tylko na tym jednym koncie mogę być pewny zwrotu kosztów za MM. Może ea wybiera konta gdzie trafiają się lepsze
@krzychusek333: Przy takiej ilosci $$ jakie EA robi szczerze watpie by bylo to ustalane losowo. Wg. mnie jest kilka jak nie kilkanascie algorytmow ktore o tym decyduja, podejrzewam, ze czestotliwosc logowania sie, ilosc pieniedzy wydane na fifa points czy czas zalogowania to jedne z nielicznych czynnikow brane pod uwage.