Wpis z mikrobloga

@MlodyWilczek: jezeli nie korzystales z ebates i planujesz jakiś zakup za minimum 25$ to Imo bardzo dobra oferta, dostajesz 10usd powitalnie plus jakiś tam minimalny cashback za zakup (przykładowo w yazing musiałbyś wydać na gearbescie ponad 150 usd zeby tyle dostac, bo nie ma tam bonusu dla nowych uzytkownikow), wypłata teraz będzie w maju. Mogę na pw pomóc ogarnąć ;p
  • Odpowiedz
@bartek-kowalczyk: Hej. Założyłem na ebates konto w listopadzie ubiegłego roku. Mógłbyś podpowiedzieć gdzie szukać tego bonusa na pierwsze zakupy? Korzystam z topcashback, ale na jednorazowy strzał taki bonus by się przydał ;)
  • Odpowiedz
@drLekarz: jesli juz zalozyles to lipa bo moga zbanowac za multikonto, ale mozna by bylo to obejsc zapewne z innego urzadzenia i z innego IP (jesli nic nie zamawiales za pomoca ebates).Bonus jest dostepny tylko jesli dokonasz zakupu chyba w ciagu 90 dni od rejestracji.
  • Odpowiedz
@drLekarz: jesli zakladales konto na pc i lokalnym internecie to ja bym zalozyl nowe na telefonie i przez internet od operatora (lub tez na odwrot - powinno zdac egzamin, jesli nie zamawiales nic przez ebates). Przydaloby sie tez konto gearbest na innym emailu (chyba, ze sie nie logowales). Jak cos to napisz pw
  • Odpowiedz