Wpis z mikrobloga

@pkub: #!$%@?, porównywać kradzież do pokazania nudesów. Idź się leczyć psychopato.

Prawda jest taka, że on tego nie robił publicznie jak GURAL. Nie nakłaniał do seksualnych zachowań i nie wyzywał w sieci każdego publicznie.

Wykopki wojujące w tym temacie to debile.
@MWittmann: ale czego ty nie rozumiesz w moim wpisie, dzbanie. Ja nie porównuję czynów, tylko śmieszy mnie tłumaczenie, że jestem niewinny bo to było 3-4 lata temu.
@pkub: Ale on nie mówi, że jest niewinny. Jedynie, że nie pamięta tego dokładnie i przepraszał. No i napisał, że jak ma sprawiedliwość go dosięgnąć to niech dosięgnie.

Także dzbanem to ty jesteś bo nie ogarniasz czytania ze zrozumieniem. Pewnie nawet nie czytałeś i jak rasowy wykoidiota porównałeś do gurala.
@MWittmann: Ale czego ty dalej nie rozumiesz w moim wpisie, kabanie? Przeczytaj ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie: tłumaczenie, że coś było dawno mnie nie przekonuje i należy się jakaś kara i tyle. Naucz się czytać ze zrozumieniem albo przyłóż się bardziej w przedszkolu do wierszyków i czytanek.
@Everything_is_Illuminated: dokładnie, nikt tu nie mówi o jakiś samosądach. Od tego są instytucje i niech się tym zajmują. Wykop nie może być miejscem na wydawanie wyroków, a jedynie narzędziem do nagłaśniania patologicznych zachowań. Takie jest moje zdanie.