Wpis z mikrobloga

Mirki, normalne to, że 20 dni po wysyłce drukary 3d kupionej w gearbest nadal nie ma nic w trackingu? Metoda wysyłki to nikczemne Europe Railway Priority Mail (EUTHXYH). Data zakupu 1.03, Data wysyłki 2.03. Na początku był przez 3 dni tracking TH**, później się zmienił na 1Z30W**. UPS wykrywa paczke, a trackingu ZERO. Może trochę się niecierpliwie, ale każdy mój poprzedni zakup z chin przyszedł wcześniej niż 30 dni, a tutaj nawet się nic nie pojawiło w trackingu... ehh... nigdy więcej GB....
#gearbest #euthxyh #priorityline #ups
  • 15
@dexter1213: zwykła kolejowa tak ma. Po pierwszych paru wpisach robi się cisza na ok. 2-3 tygodnie by pojawić się w okolicach rosji (piszę z pamięci ) Później w miarę regularnie daje nowe statusy przez ok. 1-2 tygodni i dociera do ciebie. Ale czy tak samo jest z PL?
Nie zdziwiony, wiedziałem że wysyłka ok 2 miesięcy, jednak miało być priority mali.. a GB jak to GB robi w uja i wysłali śmierdzącym obciągiem... dziwił mnie tylko brak jakiegokolwiek updatu trackingu od prawie miesiąca, bo nic się nie pojawiło.. alipaczka i 17track nic nie znajduje :v
Dupa, chyba pociąg sie teleportował, bo nagle dzisiaj paczka wyjechała z niemiec do PL o.O

Chyba ten jedwabny szlak się poprawił ostatnimi dniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dexter1213: Cześć. Podczas ostatniej promocji na gearbest zamówiłem xiaomi mi drone przesyłką priority Line: Europe Railway Priority Mail EUTHXYH z Chin. Zamówienie wysłano 24 marca. Tydzień później pojawił się pierwszy status na alipaczce: Etykieta wysyłkowa UPS została wygenerowana. Status monitorowania wraz z planowanym terminem doręczenia zostanie zaktualizowany gdy przesyłka dotrze do placówki UPS.” Data jest błędna: 2100-01-01 00:00:00. Czy paczka już jest w Europie? Jaki czas oczekiwania będzie tej przesyłki? No