Wpis z mikrobloga

Dobra , miarka się przebrała!
Obejrzałem ten live i nie mogę wyjść z podziwu jaki ten człowiek jest zakłamany !
Ile jest on w stanie nawciskać kitu swojej widowni aby jego "show" mogło trwać dalej.
Co gorsza , na tagu pojawia się coraz więcej wpisów typu - wybaczamy? przyjmujemy przeprosiny?
Tak więc 3 fakty odnośnie dzisiejszego LIVE.
1. Ile lat miała dziewczynka którą prosiłeś o pokazanie tego i owego ?
- 12,13 czy 17 ? Grzegorzu , są na tym forum osoby które zajmują się ustaleniem jej wieku. Jest trop , pewne rzeczy się zgadzają - czekamy na potwierdzenie informacji co do jej wieku . Pamiętaj co nam obiecałeś. Kiedy okaże się ,że mieliśmy racje ty kończysz z YT , usuwasz kanał i idziesz pracować za najniższą krajową. POWIEDZIAŁEŚ TO NA LIVE!
2. Ome.TV czy Omegle ?
- To jest niestety duża różnica.W regulaminie ome.tv nie wyczytałem nic na temat tego ,że mogą z niego korzystać tylko osoby pełnoletnie REGULAMIN Patrząc na szoty korzystałeś własnie z tej strony. Najśmieszniejsze jest to ,że to ty GRZEGORZU złamałeś przynajmniej połowę tego regulaminu.
3. Szoty z przed 2k lat p.n.e.
-Czy ty masz nas za debili? Twierdzisz ,że wyciągamy brudy z przed 2 lat ,półtora roku. Dobrze wiesz ,że większość tych "gorących" akcji wydarzyła się maksymalnie do pół roku wstecz.

Powiedz...
Czemu jesteś takim manipulatorem? Czemu starasz się wszystkich nas brać na litość ?
Nie zasłużyłeś sobie na takie piekło? Proszę cię....przestań się kompromitować .
to tyle ode mnie..
#gural #patostreamy
Massa94 - Dobra , miarka się przebrała! 
Obejrzałem ten live i nie mogę wyjść z podz...

źródło: comment_1QqdQB7ZvJo6BMJmJdHLxyYXCrPP7Wy9.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Massa94: moje zdanie jest dokladnie takie samo. Ja mu nie daruje, jestem nawet za tym zeby srube dokrecic , az w koncu to wiadro pomyj zostanie zamkniete i pora przyjdzie zabrac sie za nastepnych patoli
  • Odpowiedz
@Massa94: Dobrze kumplu prawisz , to nie jest czlowiek, to jest regularne bydle i takim pozostanie do konca swych dni. Bowiem kto bydlenciem sie urodzil nie zasluguje na litos i przebaczenie. Wspolczuje jego matce ze cos takiego na swiat wydala. I ja sie pytam, na co bylo jej to cale cierpienie przy porodzie ? Nie dziwie sie ze uciekla od niego , kto by chcial miec takiego syna , tffu nie
  • Odpowiedz
  • 0
Też niestety oglądałem kawałek tego live'a i nie potrafię zrozumieć tej osoby. Jego przeprosiny nie miały nawet odrobiny skruchy. On myśli, że jak rzuci przeprosinami na odwal to ludzie mu wybaczą to co odwalił? Narobił bigosu, to niech go #!$%@?. Śmieszą mnie powstałe shoty po streamie "gural przeprosił i płacze :(", a w kometarzach podstawówka i gimnazjum go dopingują... Ta osoba musi zniknąć z yt, bo strasznie manipuluje dziećmi. Czy w więzieniu,
  • Odpowiedz
@Massa94: Ten screen z data urodzenia został wyjęty z profilu dziewczyny, ktora nie jest podobna do tej z którą rozmawiał gural, ma inny nos i inny podbródek. Data urodzenia z resztą nie widnieje w informacjach na jej profilu.
  • Odpowiedz