Wpis z mikrobloga

@Judasz9: Daj sobie spokój prymitywie, nie będę już dawał tobie pożywki neandertalczyku. Wracaj do oglądania Tuczników, Bystrzaków i reszty patologii, patusku.

@HejterskieNasienie: @Necron: Serio, przykro mi, jak ludzie po ewentualnym pozbyciu się patologii nie widzą dla siebie alternatyw na spędzenie wolnego czasu. Naprawdę książkę poczytaj, może dzięki temu uda Ci się robić coś fajnego, niekoniecznie fizycznego, w życiu, zarabiając przy tym jakieś przyzwoite pieniądze. Myślę, że
  • Odpowiedz
Daj sobie spokój prymitywie, nie będę już dawał tobie pożywki neandertalczyku. Wracaj do oglądania Tuczników, Bystrzaków i reszty patologii, patusku.


@Minuta123: Przecież Ty dyskutujesz tylko o patostreamach. Przyganiał kocioł garnkowi.
  • Odpowiedz
@Luks_x: Jakbyś czytał moje wpisy, to widziałbyś, że dosłownie każdy jest antypatostreamerom. Ja i tak zmywam się dzisiaj stąd, miałem 3 dni ostatnie bezproduktywne. To, że ich krytykuje, nie oznacza, że specjalnie oglądam. Nie oglądałem patostreamów od ponad miesiąca, ale dowiedziałem się o usuwaniu Gurala, więc dołączyłem do tego zadowolony. W każdym razie i tak dzisiaj w ciągu kilku godzin znikam ponownie, więc długo to nie trwało. :)
  • Odpowiedz
@Minuta123: Obrażasz ludzi a bez wątpienia oglądasz i nieźle się orientujesz.
Od miesiąca nie oglądasz? Szczerze to trudno mi w to uwierzyć, bo Twoja wiedza jest duża na ten temat więc może dużo czytasz. Dyskutujesz też nie tylko pejoratywnie wypowiadając się na ten temat.
Jesteś takim samym "neadnertalczykiem" jak inni więc po prostu nie bądź hipokrytą skoro Ci się odwidziało i odejdź.
  • Odpowiedz
@Judasz9: Myślę, że nie mam się czego obawiać - do normalnych ludzi tak się nie odzywam. A patusy są z reguły ode mnie ok. 30-50kg lżejsi i/lub zbyt zdrowo się nie prowadzą, więc tego raczej się nie muszę obawiać. :)

@Luks_x: Poprawiam. Oglądałem, a nie oglądam. I zawsze uważałem, że to, że to oglądałem jest złe, więc zdawałem sobie z tego sprawę. Jak ktoś nie widzi w tym
  • Odpowiedz