Wpis z mikrobloga

@vegeciak: nie rozumiem twojego istnego bólu upy. Dlaczego nie niszczymy wszystkich patusów? Odpowiedz sobie sam na to pytanie dlaczego tag #danielmagical ma ponad 4k obserwujących? Dlaczego #patostreamy ma 1,2k obserwujących? Bo lubimy oglądać patologię i tak już zostanie czy Ci się to podoba czy nie, a Twoje pisanie dziennie po 20 postów w stylu "Niszczcie magicala!!", "niszczcie wszystkie patusy jak leci!!" jest tak dziwne, że zastanawiam się jakim cudem możesz być na wykopie od 9 miesięcy i dalej nie rozumieć idei dymów. Oglądamy patusów i będziemy, a twoje płacze na tagach nic nie zmienią ESSA
#gural
  • 7
zastanawiam się jakim cudem możesz być na wykopie od 9 miesięcy i dalej nie rozumieć idei dymów


@kaziu112: To Ty nie rozumiesz, że prawdziwych dymów u magicala nie ma od dobrych kilku miesięcy. Żyjesz wspomnieniami zamiast się otrząsnąć, znaleźć inne zainteresowanie, ewentualnie wyjść do ludzi.

Rok temu wszystko było nowe i ciekawe: rozpalanie grilla w mieszkaniu, spanie na podłodze, wizyty kuratora, naloty policji, petardy i śpiewy pod oknami po północy, remont
@kaziu112: O ja nie mogę!!! Magical rzucił krzesłem!!! Dymy!!!

Dziś Magical szarpie się z Arsenem, a za dwa dni Arsen będzie mu posłusznie sprzątał mieszkanie. Tyle warte są Twoje dymy. Grubas od dawna bawi się w udawaną szopkę, a Ty łykasz to jak dzieciak. Krzyki Gochy, która codziennie odgraża się, że wyrzuci Jacę z mieszkania też Ciebie bawią?

Prawdziwe dymy skończyły się u Magicala kilka miesięcy temu, a krzyki Gochy były