Wpis z mikrobloga

@CzasPogardy: Napastnicy : Wybiegaj za plecy obrońców, Naciskaj na obrońców, Trzymaj się środka ( tutaj możesz sprawdzić standardowo)
SPO - zostawaj z przodu
SPD - zostawaj z tyłu, krycie indywidualne
boczni obroncy - zostawaj z tyłu ale ja gram na standardowo bo lubie jak boczni obrońcy często podłączają sie do akcji
@CzasPogardy: też długo grałem 433(4). Potem zmieniłem na 4231, które też było spoko ale nie angażowało u mnie wystarczająco LSPO i PSPO.

Ostatnio zmieniłem na 41212(2) i gra mi się bardzo przyjemnie. Widzę, że w tej formacji używam dosłownie każdego gracza. Zajebiście mi się podoba rola bocznych obrońców, którzy tak naprawdę zapier...ją na całej długości boiska. Kontry z kolei nie są straszne bo zawsze 4 graczy jest z tyłu (SPD, 2x
@mlnrz: Ja ostatnio próbowałem wrócić do 4-1-2-1-2(2) z 4-2-3-1 i wtedy to dopiero miałem wrażenie, że nie wykorzystuje wszystkich graczy - dwa zupełnie różne ustawienia i zupełnie różne style gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie w 4-2-3-1 boczni ŚPO to filary mojego ataku, środek (ŚPO i napastnik) tylko wykańczaniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)