@shizofrenix: aż mnie dreszcze przeszły xD swój dmg zrobiłem jeszcze zanim on padł, bo po nim wyjechali na mnie od razu, ale nieee, ja go zostawiłem xD

@Witson: wiem, dlatego zrobiłem przerwę przed obroną, teraz dalej mogę marnować czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zgubilem_Login: Bez powtórki to sobie możesz gadać. Przegraliście bitwę i to jest fakt. Przy fokusie na 13-90, jakbyś władował w niego cały magazynek, a E75 dołożył jeden strzał, to może byś sojusznika nie uratował, ale przeciwnik by stracił 9 tier. Poniekąd rozumiem zażenowanie E75, gdyż niejednokrotnie przerabiałem sytuacje, gdzie szybkie czołgi zostawiały mnie na flance samego i brakowało mi 1-2 strzały by obronić flankę.
@KulfonToPrzyMnieModel: dobra panie obrońco, który jest całkowicie w błędzie. Przedstawie ci dwie najważniejsze minuty tej akcji.

Będąc na północy władowałem magazynek w bok jadźki unikając ostrzału od niej, type 4 i lowe. Ni #!$%@? bym się tam już nie przydał więc widząc na mapie E75 i 2 Skorpiony vs 50b i 13 90 pomyślałem, że może jednak w mojej drużynie nie ma aż takich idiotów i dadzą radę. No ale